Duyuru

Gizle
No announcement yet.

karışık fotolar

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• karışık fotolar

herkese selamlar....

Harika diyecek pek bişey yok.Mükemmel...

Yorum yap

ahmet ilk önce sitemize hoş geldin...çok güzel balıklar,bizlerle resimleri paylaştığın için sağol...yanlışım varsa kusura bakma ama bu balıklar bana gece avıymış gibi geldi...sargozların boy ve ebadı sanki gece avını çağrıştırıyor.yanlışım varsa düzelt lütfen :oops:

Yorum yap

Ahmet aramıza hoşgeldin, Tebrikler.

Ayrıca eğitmen scubacı olman çok güzel. Bugüne kadar kendi şahsıma konuşuyorum içinde bulunduğum tartışma ortamlarının çoğunluğu scubacı olup kendilerini sularımızın koruyucusu ilan eden insanlarla oldu. Bence senin burada olman onlara bir mesaj olur. Saygılar.

Yorum yap

tebrikler cok güzel balıklar...

Yorum yap

Ahmet aramıza bir geldin pir geldin hoş geldin. Tebrik ediyorum güzel av olmuş.

Yorum yap

hoşbuldum :lol:
              herkese cok teşekkürler,
              öncelikle bu gece olayına açıklama getireyim, bir çoğumuz gibi ben de gece avlanarak başladım bu işe hem de çok küçük yaşlarda, yanlış öğretiler (gündüz balık vurulmaz gibi) ve bilgisizlikten olsa gerek ama bayağı bir eskide kaldı tabi bunlar . Uzun zamandır avcılığı sportif olarak yapıyorum(hepimizin yaptığı gibi), gece girip daha büyük balık vurmak yerine gündüz kendimi zorlayıp daha küçük bir balık vurmak beni cok cok cok fazla tatmin ediyor ve bu da bana yetiyor, amacım çabasız bir şekilde büyük balık vurmak değil, fotoğrafları sadece paylaşmak amaçlı gönderdim (hepsi de gündüz vurulmuştur :D ) siteyi cok uzun zamandır takip ediyorum aslında,
              scuba olayı ise; evet scubacılar (bir çoğu) maalesef abartı bir çevrecilik tutumuna sahipler, ben böyle değilim çünkü bizim avlanma şeklimiz hiç bir şekilde çevreye zarar vermiyor, öyle olsaydı yurtdışında bu sporun federasyonları olmaz orda da yasaklanırdı. zaten yanlış olanı, kurallara uymayanı biz de uyarıyoruz, ayrıca bu iş için çıkarılan kanunlar yasaklar var bu işle uğraşması gereken insanlar yerine konuyla alakası olmayan bilgisiz insanlar el atıyor maalesef. neyse çok uzattım.
              herkese selam tekrar

Yorum yap

Ahmet sitemize ve aramıza hoş geldin, pir geldin :)
                Fotolardaki balıkların maşşallahı var, ellerine sağlık.
                Hemen her fotoya saatini koymuşsun, "Gece avı değil, inanmayan saate baksın " der gibi :D :D
                Tekrar tebrikler...

Yorum yap

Kaliteli balıklar,tebrikler.
                  "Totally Addicted To Bass"
                  Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

Ahmet hoş geldin..Balıklar gerçekten övgüye layık..

Yorum yap

:lol: :lol: :lol: ben saati balıklarla orantılansın diye koymuştum, bakın gündüz avıdır diye kullanılabileceğini düşünmemiştim, saol :lol: :lol: :lol:

teşekkürler tekrar.

Yorum yap

Çok güzel balıklar
                        tebrikler

Yorum yap

Güzel balıklar Ahmet tebrikler

Yorum yap

Balıklar gerçekten çok güzel... Tebrikler....

Özcan bey saat olayı güzeldi..... Size de tebrikler :D

Yorum yap

Arkadaşlar benim bi sorum olacaktı.PİCASSO kıyafet ne zaman çıktı?????(Ghost olan)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X