Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Antalya Takımı 10/03/2005

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Antalya Takımı 10/03/2005

Emrah Diyorki :" Ulen bu denize girilirmi, burda balık olmaz, adamın birtarafı donar bu suda."

Meraya giriş...

Kısa avın, hazin sonucu....

Maşanın patentini Antalya TEAM olarak aldık, taklit etmeyin lütfen...

Ocak başı sohbeti...

:D :D :D
    Çok iyi ya süper

Yorum yap

yalnız balık pişirip köfte yediniz burayı anlamadım?

Yorum yap

ALLAH neşenizi ve muabbetinizi bol etsin.Tabii bu arada balığınızıda :lol: :lol: :lol: :lol:

Yorum yap

Herkez bilmeliki artık ağlanacak halimize gülmeye başladık. Bu av aslında bizim için çok uzak olan 150 km'lik bir merada gerçekleşti. İnanın bizler için artık balık avı sinir bozar hale geldi.
          Köfteye benzeyenlerse merayı yemlemeyi deneme amaçlı aldığımız sardelyaların yanmış halidir. Kendi adıma konuşuyorumki merada muhabbete et karışmaz. Saygılar
          Böyle bir avı ve havayı allah düşman başına vermesin.

Yorum yap

ortam çok güzel, iyi keyif yapmışsınız
            yanlız ben o maşadan bitane istiyorum :lol: :lol:

Yorum yap

birde o üçlü uçtan ( diğer resimde gözüküyor) kurtulun bir an önce ben 20 yıl daldım hep kilo altı balıklarla yetindik ne zamanki tekli uçla başladık ondan sonra iyi balıklar aldık hadi rastgele

Yorum yap

ben üçlü uç göremedim?

Yorum yap

Emrah tebrikler en azından muhabbet güzel olmuş.

Yorum yap

Ben barbun vuracağımı bilsem kutuplarda bile dalarım :P Soğuk moğuk, anlaşılan yine de değmiş. Tebrikler.
                    "Totally Addicted To Bass"
                    Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

slm

once afiyet olsun..sonra gorunen deniz durumu levrek icin ideal dir.bilhassa dalganin kırıldıgı yerde olur bu guzeller. .hafif de bulanık gordugum kadar..tam havasi gordugun senin. :roll: .ama tabii gormek de bir teknik ve mera gerektiriyor..
                      ornegin 08/03 de benim yanimdaki arkadas balik vuramadigi gibi hic de goremedim dedi. :shock:
                      yani fotodaki denizdene urkmeyin yeterki 1/2m goruntu olsu..ısrarla arayın levregi..

Yorum yap

Bosverın makara saglam olsun yeter.....Balıgı elbet bı gun vurursun......dimi arkadaslar.....

Yorum yap

Ünsal bey amatör ruhu aşalı inanın yıllar oldu, benim şu anda kullandığım 4 zıpkınım var bunlardan en büyüğü 110 en küçüğü 45 lik(45 likte üçlü kullanıyorum ve şamandıramda 75 likle beraber yedek olarak taşıyorum.) ve öyle meralarımız varki size "Fabio ANTONINI" nin cd sini seyretmenizi tavsiye ederim dar yarıkların içerisinde kiloluk sargozları üçlü uçla almaktan güzeli yoktur. Bir balığı yaralı bırakmamak için kısa uç küçük kelebek ve üçlü uçlar çok etkilidir. Saygılar.
                          Sevgili mehmet abi mera gerçekten güzeldi ama dipte dahi sabit durmak imkansızdı.

Yorum yap

Emrah ve arkadaşlar mükemmelsiniz dostlarım.Yanınızda olmayı çok isterdim.Çok özledim oraları.Ama duruma bakılırsa Deniz berbat.Yinede yicek çıkmış görünüyor.Bi aksilik çıkmazsa 23 24 25 26 27 28 Mart ordayım.Umarım deniz düzelir...Tekrar tebrikler.Bu fotoda szi en büyük trofeyi ''Dostluğu'' yakalamışsınız...

Yorum yap

:evil: :evil: :x emrah alacağınız olsun kardeşim,bir haber vermediniz organizisyona...allah muhabbetinizi artırsın.... :D

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X