Duyuru

Gizle
No announcement yet.

marmara av sahaları hakkında bilgi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• marmara av sahaları hakkında bilgi

arkadaşlar uzun bir zaman aralığından sonra marmarada avlanacağım bana görüşün ve avın iyi olduğu bir yer onerebilirmisiniz ilginize şimdiden tesekkür ederim.

compuhunter lütfen profil kısmında imzanıza ad soyadınızı giriniz.

Yorum yap

Compuhunter merhaba

Marmarada hangi bölgede avlandığını ve hangi bölge hakkında bilgi istediğini yazarsan seviniriz malum marmara çok geniz bir mera.

Yorum yap

av bolgesi

muzaffer bey sizin bölgeniz itibari ile silivri ile tekirdağ arası bir bolge olabilir. hangi taşın altında olduğunu söylemenize gerek yok :)
        ilginize teşekkür ederim.

Yorum yap

Compuhunter selam

Güzelce mendirek
          Selimpaşa kadir has üniversitesi önü
          Silivri sel motel özellikle butarafa gelince haber ver görüşmüş oluruz.
          gümüşyaka marmara ereğlisi
          Tekirdağ (salat önü) gibi bir çok yer mevcut

Profilden imza kısmına isim soy isim güncellemenizi rica ediyorum.isim soy isim yazarsanız bende ekliyebilirim.

Sevgiler saygılar.

Yorum yap

teşekkur

kor istedi bi göz siz verdiniz beş göz. teşekkur ederim.
            daha onceki mesajlardan anladığım kadarı ile bu tip yardımlarda diger arkadaşlar esprili yaklaşımlar sergiliyorlar samimiyetinize guvenerek bende bir espri yapayım dedim umarım alınmamışsınızdır.
            gorusmek uzere

Yorum yap

Murat bey bu sitede birbirimize şaka yapmıyacaksak nerde yapıcaz gerçi bizimle bir organizasyna gelseniz gülmekten şaka yapmaktan zıpkını tutamayacaksınız bu kesin..Arammızda olmanızdan mutluluk duyuyoruz tanışma bölümünde diğer forum üyelerimize kendinizi tanıtırsanız yeni dostluklar edinebilirsiniz.

Bahçelievlerde ben haznedarda oturuyorum. şu ara silivrideyim ama kendi evim haznedarda.Yakınız birbirimize sanırım.

Sevgiler saygılar.

Yorum yap

YA ARKADAşLAR BURADAKİ HERKEZ AVRUPA YAKASINDAMI ANADOLUDA KİMSE YOK MU? BANADA BİR İKİ YER SÖYLEYİN BEN ACEMİYİM şÖLE GÖZÜMÜ KAPAYIP Bİ ATAYIM 3 - 5 BALIK GEÇSİN şİşE. BİGA DA İKAMET EDİYORUM BANDIRMA - ÇANAKKALE ARASINDA Bİ KAÇ NOKTA VERİR SENİZ SEVİNİRİM....

Yorum yap

Mesut merhaba çanakkalede okadar çok mera varki istediğin yer gir.Gözün kapalı hemde.

Yorum yap

slm mesut avrupa yakası avcıları hızlı anadolu yakası avcıları kendi halinde
                    avlanıyor,bizden sana pek yardım çıkacağını sanmam sen yinede enseyi
                    karartma aynen devam. 8)

Yorum yap

Selam Arkadaşlar

Çanakkale Asos tarafında kadırga koyuna dalmanızı öneririm. Ben Geçen Hafta daldım tabi acemi olduğumuz için sadece 1 adet balık vurdum kuyruğu parçaladı oda kayanın altına girdi. Başka bir balık onu kaptı. Ben de hava almış oldum.

Yorum yap

Tüm üyelerimizden profilden imza kısmına isim soy isim eklemelerini rica ediyoruz forum kuralları gereği mecburidir .Eklemeyen üyelikler iptal edilicektir.

Yorum yap

merhaba arkadaşlar bende tekirdağ bölgesinde dalış yapmak istiyorum. daha önce saroz 'a gidiyordum. malum lüleburgaz dan mesafe çok uzak olduğundan tekirdağ bölgesinde dalışlar yapacağım. 2 hafta önce tekirdağ dut limanınından başladım..

Uğur Demirkol 1973
                          Lüleburgaz

Yorum yap

udde11 Nickli Üyeden Alıntı
                            merhaba arkadaşlar bende tekirdağ bölgesinde dalış yapmak istiyorum. daha önce saroz 'a gidiyordum. malum lüleburgaz dan mesafe çok uzak olduğundan tekirdağ bölgesinde dalışlar yapacağım. 2 hafta önce tekirdağ dut limanınından başladım..
                            isim soy isim ve d.tarıhı lutfen :?

Yorum yap

guzelce mendirekte gorus oluyomu dibi camur diyolar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X