Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yeni üye:))

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yeni üye:))

selam arkadaşlar ben bu siteye yeni üye oldum avcılarda oturmaktayım bana yakın ve beraber av & dalış-zıpkın avı yapabilecek arkadaşlardan benimle iletişime geçmesini rica ediyorum. bu arada aranızda yapılacak organizasyonlardan hberim olrsa çok sevinirim. hoş sohbetler:)
    [email protected]

hosgeldın arkadasım...

Yorum yap

Hoşgeldin

Yorum yap

hoşbulduk

buraya kayıt olalı 1 gün olmasına rağmen bu kadar kısa sürede cvp almak beni çok mutlu etti. yalnız bakıyorum da yaş ortalamaları oldukça genç ve bu beni çok mutlu ediyo.. bursadan yazan arkadaşlara slmlarımı yolluyorum. 1 hafta önce oradaydım.. keşke daha önce irtibata geçmiş olsaydık böylece sizleri daha yakından tanışmış olurdum. msjlarınızı bekliyorum kendinize ii bakınnn

Yorum yap

Erik ( bu bildiğimiz erik değilde yabancı isim olsa gerek ) sana hitap edebilmemiz için profil bölümünden imza kısmına isim ve soyisim yazmanı rica edicem.Forum kuralıdır.Aramıza hoşgeldin.

Yorum yap

tanışma

süleyman kardeş hoşgeldin

Yorum yap

Foruma hoş geldiniz, kalıcı ve katılımcı olmanız dileğiyle.
              "Totally Addicted To Bass"
              Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

sevgili dalış arkadaşlarım hepinize selam İZMİR den yazan arkadaşlar dalış konusunda cok şanslısınız cünki ege bölgesi bu konuda en şanslı yerlerdendir yanlızca balık avlamaz aynı zamanda manzarada seyredersin hepinize bol dalışlı günler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X