Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Tekirdağ SULTANKÖY

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Tekirdağ SULTANKÖY

Selam arkadaşlar. Tekirdağ Sultanköyde dalan arkadaş varmı? Ben Haftasonları ordayım. Kışın seyrek giderim ama yazın her haftasonu ordayım. Zıpkınla Levrek, mırmır, kefal vuruyorum. Olta ile bu balıklara ek olarak minekop, ispari çekiyorum. Sultanköyde ve civarında takılan varsa tanışalım. [email protected]

selam, 12 yasından berı s.koy daldıgım yerlerden bırı. genelde her hafta sonu bende gırerım. hayret karsılasmadık. bı corludan gelen gurup vardı 2-3 arkadas. onlarla tanısmıstık. bıde tek dalan vardı bı kac hafta sonu aksam ustu gormustum.

Yorum yap

Ben botaşın orda avlanıyorum ve dalıyorum.Belkide onun için karşılaşmadık.Orda dalan Halit abimiz var kendisi öğretmen belki onla karşılaşmışsındır.sen olta atıyomusun.Son haftalarda gittinmi balık varmı?...

Yorum yap

slm ben de sultankoyde takılıyorum saraçoğlu önü botaş kayalıklarının orasında:) yazın görüşelim.:)
        Berkin Birol - 1984

Yorum yap

Seref kardes herhalde benden bahsediyorsun yalniz dalan diye ben marmara uyumdan geliyorum ama hic kimseye gozukmemeyi tercih ediyorum(reklam olmayalim diye)orasi guzel ama riskli onun icin nekadar az insan dalarsa o kadar iyi olur diye dusunuyorum.

Yorum yap

silivri Nickli Üyeden Alıntı
            Seref kardes herhalde benden bahsediyorsun yalniz dalan diye ben marmara uyumdan geliyorum ama hic kimseye gozukmemeyi tercih ediyorum(reklam olmayalim diye)orasi guzel ama riskli onun icin nekadar az insan dalarsa o kadar iyi olur diye dusunuyorum.
            Hasan abi dergide fotolarını görmüştüm ,üstad levrekler için tehlikeli olduğunu biliyoruz :twisted: :En güzeli tek av yapmak ,meralarıda afişe etmeden ufak ufak..oratlığı bulandırmadan.. :twisted: ...Silivri sanayideyim abi yolun düşerse beklerim.
            Dal?n sagl?cakla,kazas?z avlar
            METIN TOPAL 0 542 226 01 69

Yorum yap

Metin kardesim biliyorsun bu ise gonul verenler kac yasina gelirlerse gelsinler bu hobilerinden vazgecemezler.Bende yazlari uyum kent'deyim herhalde gecerken ugrarsan konusuruz veya bir gun dalisda karsilasiriz sana ugrayabilirsem mutlaka ugramak isterim. Elindeki kofana harika yerini soylemiyeyimde desifre olmasin.Kal saglicakla.

Yorum yap

NEXTTRACK Nickli Üyeden Alıntı
                Ben botaşın orda avlanıyorum ve dalıyorum.Belkide onun için karşılaşmadık.Orda dalan Halit abimiz var kendisi öğretmen belki onla karşılaşmışsındır.sen olta atıyomusun.Son haftalarda gittinmi balık varmı?...
                dedıgın kısıyı tanıyorum. zayıf ınce bı abı. santralın yanındakı sıteded arkadasım var. esra sıtesıydı galıba. onlar oltacı. ceyhan. babası halıl. onlarla cıkarım bazen oltaya.

Yorum yap

silivri Nickli Üyeden Alıntı
                  abı bı pajero jıple gelen sensen. haberını alıyorum. sectıgın yer guzel ama.

Yorum yap

Merhaba Seref arkadas,evet dogru tahmin ettin siyah pajerosu olan benim ve oralari,seninde enaz benim kadar bildigin gibi her konuda cok riskli bir yer.
                    Hem sahil guvenlik,hem balikcilar hemde bolgenin dip konumu acisindan tehlikeli bir yer onun icin benim tavsiyem yeni dalanlarin cok dikkatli olmasidir.
                    Seref ,herhalde bir gun karsilasip tanisiriz ve sohbet ederiz ben yazlari marmara uyumkentdeyim o bolgelere cok takiliyorum.Kal saglicakla,

Yorum yap

SEREF ABİ GÖRÜşELİM. BEN YAZIN GENELDE HER HAFTA SONU ORDAYIM. ESRA SİTESİNİN KARşISINDAKİ İSKELEDEN HALİT ABİLER İLE OLTAYA ÇIKIYORUM AKşAMLARI VE GECELERİ.GÜNDÜZ ZIPKINA ÇIKIYORUM. MUTLAKA KARşILAşMIşIZDIR. GÜNDÜZLERİ GENELDE ELİMDE KÜREK KURT ÇIKARIYORDUM. AMA BU SENE İNşALLAH KAPTAN 5'İN ÖNÜNDEN 30DK İÇİNDE ÇIKARMAYI DÜşÜNÜYORUM. KASIM AYINDA HALİT ABİ BİR SÜRÜ OLTAYLA LEVREK ÇEKTİ AMA İÇLERİNDEN BİRİ 7 VEYA 8 KG BİR LEVREKTİ. SÜPERDİ. GÖRÜşMEK ÜZERE.

Yorum yap

hasan abı ve omur,kısmetse gorusuruz. bende g.yaka papatya mahallesındeyım.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X