Duyuru

Gizle
No announcement yet.

levrek

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• levrek

ararkadaşlar slm
    bayramda fırsattan istifade armutlu civarı dalmayı planlıyoruz , yakın tarihte dalan arkadaşlar varsa levrek kalmışmıdır? yada bi sarosa mı uzanmak gerekiyo :?:
    herkese şimdiden iyi bayramlar
    Muhammed öztürk 1983
    dal?yorum öyleyse var?m

levrek

herkesin söylediğine göre levrek yokmuş ama saros tarafına giden bir kaç arkadaş levreğin çok olduğunu söylüyorlar bende bayramın 2. ve 3. günü ALLAHIN izniyle orda olmayı planlıyorum inşallah çıkar

Yorum yap

en son geçen hafta girdim armutlu değil ama mudanyada girdim bırak levreği kikla bile yoktu ortalıkta sabah sporu yapmış oldum anlayacağın ama deniz bu şansımı deneyeceğim de diyebilirsin iyi avlar

Yorum yap

1

Bence sarosu tercih etmelisin.Levrek gerçektende bolmuş.Fırsat bulupta gidemedik.şimdiden rastgele. :lol:

Yorum yap

yazlığı armutluda olan biri olarak bu mevsimde orda bisey oalgını sanmıyorum bdıe grous koturudr zaten bozburnu gecmen lazım hava patlarsa işkence olur dönmen aynı mesafede uzkalık baska yerde dene sansını bence

Yorum yap

arkadasım inan hıcbır sey kalmamıs baharı bekle yada saroza uzan orda bali bulursun ii avlar

Yorum yap

arkadaşlar saolun
              Muhammed öztürk 1983
              dal?yorum öyleyse var?m

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X