Duyuru

Gizle
No announcement yet.

10 KASIM 2004

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 10 KASIM 2004

Arkadaşlar 10 Kasım 2004 günü bir kaç arkadaşımızla heybeli ada da küçük bir tanışma toplantısı ve dalış organizasyonu gerçekleştiricez bir tekne kiralandı üstü kapalı içinde duş sıcak su gibi hizmetler mevcut aynı zamanda sanıyorum yemek de mevcut isteyen olursa katılmasından mutluluk duyarız.

Bu organizasyona katılacak arkadaşlar:

1- Alev Cem (Hunter1)
    2- Tigin Danyal (Tigin)
    3- Başar Polat (başarpolat)
    4- Ahmet Konyar
    5- Engin (korku)
    6- Orsan (ors)
    7- Muzaffer Koç (muzafferkoc)
    8- Tansu
    9- Kıvılcım(deepdiver)

Avrupa yakasında olan arkadaşları biz alabiliriz hareket heybeli adaya bostancıdan deniz otobüsüyle olucak Alev Cem bizi orada karşılayacak
    Gelicek olanlar irtibata geçebilirler 0532 609 98 98

Amac toplu bir organizasyon yapıp tanışıp,güzel bir gün geçirmek arkadaşlar.Tabi biraz balık da vurursak demeyin keyfimize :P Toplu bir organizasyon olup,tüm tekne masrafları paylaşılacaktır. Arkadaşlar benle de irtibata gecebilirsiniz.
    Tel:0.532.2036853

Yorum yap

kesin güzel olur but hafta içi iş güç hafta sonuda bu tür organizasyon olursa beni kesin yazın ..... iyi eglenceler

Yorum yap

Bu lisyete Selçuk arkadaşımızda dahil oldu kendisini çağlayan sapağından alıcaz.

Yorum yap

:D :D :D
          Kadro tehlikeli. Bayramdan sonraki hafta için bana da birkaç balık bırakırsınız herhalde...

Yorum yap

Yüksel senide bu kadroda görmek hoş olurdu.

Yorum yap

beyler imrendim size ya..yakın bir yerlerde olsam kesin bende gelirdim..gününüz umarım bol avlı ve güzel geçer...

Yorum yap

bu arada istanbul bölge olarak kendinize bir team ismi bulun .. :D :D
                puanlamalara başlıyoruz... :D :D

Yorum yap

Sevgili Deep
                  Bazı arkadaşlar bizim bu ava gittiğimiz grup için marmara team yakıştırması yapmışlar kulağa hoşta gelmedi değil belki yarın alınacak bir kararla marmara team kurulmuş olabilir.Hadi hayırlısı......

Yorum yap

hadi hayırlısı muzaffer ..team ler yavaş yavaş kuruluyor.. :D
                    bu organizasyon güzel..daha sonra bölgeler arası tanışma ve dalış proğramı yaparız..çok keyifli olacağından eminim..

Yorum yap

muthishsiniz.
                      elbisemi alinca ilerdeki organizasyonlara ben de katilmak isterim.
                      Kemal Erbatur
                      1969

Yorum yap

Secuk... Bugun 14.30-22.30 arası işteyim. (Atatürk havalimanı Dışhatlar Terminali) Geliş veya gidiş katına gelince beni caldır,buluşuruz. Metroyla gelebilirisin,son durak.
                        Konuya fransız kalanlar için; Selcuk dün telefonunu arabamda unutmuşta, o nu almaya gelecek

Yorum yap

Ya beyler bırakın bu telefon meselesini de dün neler yaptınız onu yazın siz.

Yorum yap

Arkadaşlar. Dün sabah saat 7 de bostancı iskelesinde buluştuk. Herkesin elinde zıpkın ve diger malzemelerle orda bulunması cok ilgincti.(Sanki Özel Harekat Timi gibiydik...)İnsanların bize uzaylı görmüş gibi garip garip bakışları arasında saat 7.20 de vapura binerek adaya gectik. Adada iskelede Alev Cem bizi karşıladı. Toplam 10 kişi olarak firesiz bir buluşma gerçekleştirdik. Herkes sözünün eriymiş.Tebrikler....Arkadaşlar ın hepsi gerçekten sıcak kanlı ve iyi insanlarmış. Uyuzluk yapan gıcık bir tip yoktu :) Alevcem in rehberliginde kaptan sabahtan akşama kadar cevredeki adalarda toplam 3 dalış noktasına götürdü. Teknede yemek,cay ve sıcak duş vardı.Bekledigimiz gibi balik vuramasakta, muhabbet ve lak lak hat safhadaydı. :) Hava kararırken Heybeliadaya geri döndük.Saat 18.40 vapuruylada Bostancıya geri döndük. Hepimiz için degisik ve güzel bir gün oldu. Katılımcı arkadaşlara ve organizasyonu gerçekleştirinlere teşekkür ederim...

Yorum yap

başar, demek balık vuramadınız ha.. :D :D

şaka bir yana çok güzel bir organizasyon gerçekleştirdiğinizden eminim...inşallah ilerde bölgeler arası organizasyonlara imza atarız...ama balıkta vurmak kaydıylaa... :D

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X