Duyuru

Gizle
No announcement yet.

marmara ereğli

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• marmara ereğli

marmara ereğlisinde dalış harikadır.çok bereketlidir.5,6 kiloluk levrekler insana zevk verir.tabiki nerede? :lol: hele yaklaşan kasım ayı yokmu :twisted: levrekler hoş olur.tabiki bunlar dileklerim:deeermişim :lol: ereğli yada tekirdağ taraflarında dalalım.hoş muhabbetler geçirelim.biraz levrek,kofana vuralım .ne dersiniz?

vuralım özgür

Yorum yap

vuralım turan ağbi :lol:

Yorum yap

Re: marmara ereğli

ozgur01 Nickli Üyeden Alıntı
        marmara ereğlisinde dalış harikadır.çok bereketlidir.5,6 kiloluk levrekler insana zevk verir.tabiki nerede? :lol: hele yaklaşan kasım ayı yokmu :twisted: levrekler hoş olur.tabiki bunlar dileklerim:deeermişim :lol: ereğli yada tekirdağ taraflarında dalalım.hoş muhabbetler geçirelim.biraz levrek,kofana vuralım .ne dersiniz?
        Merhabalar Ozgur01 ;
        Aramıza hoş geldiniz.Profil kısmından imza bölümüne isim soyisim yazmanızı rica ediyoruz.Site kuralıdır.Saygılar..

Yorum yap

Selam Özgür ,
          Haber verirsen bende katılabilirim , haftasonları genelde Tekirdağ'da oluyorum
          Sevgiler

Yorum yap

marmara erğlisi

arkadaşlar.bilirsinizki dalış dostları olmadan olmuyor.ben hep müsaitim.gündüzleri.gece müzik yapıyorum.tel 05433557200

Yorum yap

Re: marmara erğlisi

arkadaşlar.bilirsinizki dalış dostları olmadan olmuyor.ben hep müsaitim.gündüzleri.gece müzik yapıyorum.tel 05433557200
              ethem arkadasımız sıze bır uyarı yapmıs lutfen dıkkate alın saygılar :evil:

Yorum yap

balık balık balık ne kadar güzel

Yorum yap

adım özgür soyadım kanat.1980.profile girdiğimde ne yapacağımı detaylı anlatırmısınız.internet yada bilgisayarla aram iyi değil.arkadaş bulalım diye girdik.

Yorum yap

adım özgür soyadım kanat.1980.profile girdiğimde ne yapacağımı detaylı anlatırmısınız.internet yada bilgisayarla aram iyi değil.arkadaş bulalım diye girdik.
                    soyle sayfanın ustunde profıl yazan ıkona tıklayın acılan sayfada ımza yazan kısmın karsısındakı kutucuga bu bılgılerı ekleyın ye alltan gonder ( yolla) ıkonunu tıklayın yeterlı olacaktır

Yorum yap

ok

şimdi :twisted:

Yorum yap

Tamamdır. :)
                        "Totally Addicted To Bass"
                        Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

süper :)

Yorum yap

dalış

artık dalalımmı :lol: :shock: