Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9 Ekim C.tesi Dalalim...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 9 Ekim C.tesi Dalalim...

Evet arkadaslar. C.tesi gunu sabah Ist. ve cevresindeki arkadaslarla beraber bir Marmara Dalisi yapalim derim. Katilmak isteyen arkadaslar yer ve mekan onerisi ve araba durumu belirterek gorus bildirsin. Haftasonuna kadar ancak toparlariz...Hadi bakiyim.Herkes kendini ayarlasin simdiden...

9 ekim cumatesi günü olmazsa 10 u olursa ben seve seve gelebirim 9 ekim günü milli maç biletim olduğu için maçtayım bu yüzden gelmeyi çok istememe ragmen aranızda olamıyabilirim.

yer önerim ise hoşköy ve mürefte arasında kalan bölümdeki burunda (gaziköy) iki hafta önce iri karagözler gördüm derinlik çok değil 5-6 kulaç falandı fakat su çok dalgalıydı bu yüzden fazla suda kalamadım.
    fakat biraz uzk bir yer silivriden 250 km falan var mesafe araba sorun değil ama benzin külfet olur gazlı bir araba buluna bilirse daha ekonomik olabilir gibime geliyor.

Yorum yap

Milli maca bende gidecem, hatta biletimide aldim. Dalis isi oglene kadar biter.Tabi cok uzaga gitmezsek...

Yorum yap

Ben bu sabah daldım silivride çok kuvvetli poyraz var su çok bulanık tüfek ucu görünmüyor ama genede öğlene kadar olacak bir organizasyonda seve seve gelirim

0532 609 98 98

Yorum yap

bu arada milli maçta maraton üst E bloktayım

Yorum yap

Beyler maça davet mi bu yoksa dalışa mı? :D :D
            C.tesi bana uyar ama yakın biryerler olursa. malum enflasyon düştü deseler de bu daha beni etkilemedi.
            Düşündüm de ben size bu programı Perşembe günü bildireyim. Çarşamba günü grubun toplantısı var yıllardır onlarla dalıyorum sonra gücenmesinler bana.

Yorum yap

Fecimen Kardesim. Bu hafta yakin gidelim.Eregli hatta Silivri bile olabilir. Sende gel. Maksat beraber biseyler yapip,tanismak.Ben Guneslideyim. Yakin arkadaslari alabilirim,tek arac gideriz. Oglen saat 1-2 gibi herkes evinde olur. Ekonomiyi dusunme. Hem bak bugun AB raporu da aciklanacak :roll: Bundan sonra ver elini Yunanistan, Italya :P
              Milli macta maraton D bloktayim
              tel. im hala bilmeyenler icin 0.532.2036863

Yorum yap

arkadaşlar ben beşiktaştayım, istanbul civarındada dalıcak mekan vs. bilmiyorum, o yuzden hem gelen arkadaşlarla tanışmış olurum hemde malzemelerimi çürümekten kurtarırım, ama aracım yok, maça biletimde yok tabi zaman önemli deill

Yorum yap

mekan önerisi olaraktanda ağva kerpe civarındada dalabiliriz çok övmüşlerdi mekanları istanbula 1.5 saat

Yorum yap

07.10 tarihli marmara bölgesine ait deniz ve su raporu.
                    GÜZELCE MENDİREK: Görüş seviyesi iyi hava poyraz ama kayda değecek balık yok
                    KUMBURGAZ KARAGÜL SİTESİ: Balık kıyı durumda fakat kıyılar çok bulanık açıkta büyük taşlar var kasım gibi levrek için çok elverişli bir mera burası iyi levrek yapar gibime geliyor. Açıkta-5-6 kulaçta iri taşlar ama pek balık göremedim. Ama balık yapar hava lodos
                    SİLİVRİ MENDİREK: Zıpkın ucu görünmüyor hava kuvvetli lodos öğleden sonra poyraza döndü.

gün içerisinde hava çok değişik seyretti silivride kuvvetli lodos varken güzelcede poyraza döndü fakat kumburgazda gene değişti özellikle kumburgazda kıyıda iri karagözler vardı fakat zıpkından hızlılardı tam çıkmak üzereyken önümden geçen eşkina gördüğüm en büyük eşkinaydı fakat çıkmak üzere olduğum için zıpkın kurulu değildi.deniz suyu ağırlıklı bulanıktı fakat av için önerim kesinlikle hava poyraz olursa uçmakdere en iyi av merası hem bakir gölge hem her türlü balık var.Kıyılar bulanık olsa bile 5-6 kulaçtan sonrası hem görüş süper hemde balık iri baltabaş karagözler mevcut

Yorum yap

Arkadaşlar dün akşamki toplantıda bu hafta serbest olduğum belli oldu. şimdi sizden gelecek teklifleri değerlendiricem. Evde bilgisayarım olmadığından telefonlarımı yazıyorum. Bu telefonlardan ulaşabilirsiniz.
                      (biraz emirvaki oldu ama idare edin artık) :oops:
                      Mera konusu dert değil, deniz olan heryer olabilir. :D
                      Ayrıntıları da telde konuşuruz artık.
                      Hoşçakalın...

Yorum yap

Ulan ne salağım yaw telefonları yazmayı unuttum. :D :D :D
                        0 212 588 12 01 ev.
                        0 533 240 42 42 malumunuz cep telefonum. Bekliyorum.

Yorum yap

Hava mualefeti sebebiyle program ilerki bir tarihe ertelenmistir. :( Daveti icin Muzafer`e gayreti icin Yuksel`e tesekkur ederiz... :)

Yorum yap

:D :D :D
                            Valla ne adamsın Başar. Gayreti için ha :D :D
                            Muzaffer ben elimden geleni yaptım. Başar yan çizdi
                            Nasıl hedef şaşırttım ama :twisted:
                            yarın görüşürüz Başar

Yorum yap

Arkadaşlar dalamadık ama en azından enterasan bir tanışma yaşadık herkese gayreti için teşekkür ederim ama silivride müthiş bir hava varmış bu yüzden bu günü kaçırdığımıza yanıyorum pazar günü için size erikli ve uçmak dere raporlarını sunarım şimdilik hoşçakalın görüşmek dileğiyle....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X