Duyuru

Gizle
No announcement yet.

gece dalışı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• gece dalışı

merhaba arkadaşlar ben gece dalışı hakkındaki bilgi ve tecrübelerinizi öğrenmek istiyorum :shock:

biz burda gececileri sevmeyiz :twisted:
    **Murat Akyi?it**

*1976*

Yorum yap

öncelikle isimini belirtmelisin.gece dalışları konusunda şunu söyleyebilirimki etik olarak bu siteye ayrıkı bir avlanma şeklidir.ve yasaktır.yeni başlayan biriysen bu siteyi takip ederek değişik tekniklerle daha zevkli avlanma şekilleri öğrenebilirsin.
      **Murat Akyi?it**

*1976*

Yorum yap

gece dalışı hakkında bildiklerim
        1 Avcı etğine aykırıdır
        2 Yasaktır
        3 Kolaycıların işidir
        avvılığın zevki mücadeledir. Avınla ve doğayla mücadele edeceksin vurduğun balıklarda kazanana verilen kupa gidir

Yorum yap

Ne yani serkan bey siz bu siteye sırf gece dalışıyla ilgili soru sormak içinmi üye oldunuz.Üye oldunuz ve ilk sorunuz gece dalışı. Ahlak sahibi hiç bir avcı gece dalarak balık avlamaz.Çünkü bu av olmaz.Ama siz sadece gece keyif maksatlı dalacaksanız onun yeri ayrıdır.Farklı bir branştır.Genellikle scubacıların uyguladığı bir dalış şeklidir.

Yorum yap

:evil: :evil: :evil: :evil: .Vazgeçin!Biz gece av yapmıyoruz.

Yorum yap

Serkan öncelikle merhaba...Gece dalışıyla ilgili soru sorman daha bu işe yeni başladığını düşündürdü bana.Genelde yeni başlayanlar etraftan duyup gece girmenin daha çok balık vurmak anlamına geldiğini düşünürler.Gelen tepkilerdende anlıycağın gibi gece dalışı avcı etiğine uymayıp bizler tarafından hoş görülmez.Benim sana tavsiyem bu forumdaki dalış tekniklerini okuyup kendini geliştirip yanımızda yer alman.Tabii bu tepkilerden sonra forumu tekrar ziyaret edersen :) :)

Yorum yap

sorath ve serkan1976 aynı İP üzerinden bağlandıkları tespit edilmiştir gerekli açıklama yapılmadığı takdirde iki üyelik iptal edilicektir.

Yorum yap

Arkadaşlar gece dalışı denince neden hemen aklınıza av geliyor? !!!!! Adam avlanmadan sadece keyif için zıpkınsız dalamaz mı?Gündüz yanına yaklaşmakta zorlandığınız bir çok canlıyı gece oldukça yakından görme şansına sahip olabilirsiniz.Av yapmadığınız sürece sorun yok.

Yorum yap

Cem, çok iyi niyetli gördüm seni... :)
                    İki ayrı IP kullanarak foruma gir ve gece dalışını sor, bana hiç iyi niyetli gibi gelmedi bu davranış...

Kıstırmalarım bitmek üzere, yakında yanındayım ;)

Yorum yap

Sanki gündüz dalışlarını noktalayıp sıra gece dalışlarına geldi diye anladım ben soruyu,,,,,
                      Eğer öyleyse hiçmi duymadın yasak olduğunu , adam ilk olarak gündüzmü dalar yoksa gecenin karanlığında ilk dalışınımı yapar,,,, niyet belli dün akşamda böyle bi durum vardı ınşallah yanılıyorumdur...
                      Cengiz ?ENGÜL-1958
                      ?ZM?R-?STANBUL

Yorum yap

Yassah hemşerim yassah :)

şaka bir yana, kesinlikle ve kesinlikle yasak. Ayrıca Ethik olarak da kesinlikle yanlış.
                        kamil dikmen
                        1974 istanbul beykoz

Northern Lad

http://zipkinci.com/galeri/data/media/3/logo_2.gif

Yorum yap

gece uyuyoz valla biz,
                          ha daha önce söylemisimdir belki, bizim orda şöyle derler,
                          gündüz insanlar içindir,gece ise diğerleri için.
                          sevgiler selamlar.....

Yorum yap

Tamam Arkadaşlar daha fazla üstüne gitmeyin isterseniz arkadaşın.., adam gündüzde dalmayacak nerdeyse ...:)
                            Geceleyin evinde ailesiyle uykuda veya dinlencede olan bir ailenin (genellikle reisini) kafasına silah dayayıp vurmak gibi nitelendiriyorum gece dalmayı...
                            Tabi hoş bir olay olmadığı kesin , eğer boyle davranırsak yarın öbürgün o bize maceralar yaşatan,teknikler öğreten , uğruna sabahın köründe kalkıp yollara düştüğümüz bu balıkçıkları gündüzde bulamayız...
                            Gece dalın gezin ama bence yuvasında yatan hayvanın suratına flaşı bile patlakmak hoş değil.
                            Herkese selamlar iyi avlar...

Yorum yap

:) rutin oldu bu mevzular artık ööö geldi yani

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X