Duyuru

Gizle
No announcement yet.

.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• .

yk

Neden sadece hafta içi?

Yorum yap

Hafta sonu olursa eşlik edebilirim belki

Yorum yap

HAFTA İÇİ TUZLA - ESKİHİSAR- DARICA DALIşLARI

Sevgili Berke,
        Ben Daricada ikamet ediyorum bir gun onceden ahber verdigin taktirde sana eslik edebilirim. Darica ve bayramoglunda cok bereketli meralar var.

Orhan GULSEN
        Tel:+90 533 476 1774

Yorum yap

Benim işyerimde Çayırovada...1 gün önceden haberleşirsek iş çıkışı size katılabilirim.

Yorum yap

Arkadaslar önceden haberleşerek bende katılabilirim, Istanbul'dan atlar gelirim sorun değil.
            Nerelere gitmiyoruz ki :)

Yorum yap

bende kartalda oturuyorum haber verirseniz bende gelmek isterim

Yorum yap

TUZLA-ESKİHİSAR-DARICA-BAYRAMOĞLU

Sevgili Berke ve cevaplayan diğer arkadaşlar,
                biz birlikte çalışan birlikte dolaşan iki ortağız,
                iş yerimiz gebzede, vakit buldukça darıca-bayramoğlu ve eskihisarda dalış yaparak bu işi öğrenmeye çalışıyoruz. Sizlere eşlik etmekten büyük keyif duyarız.
                Selamlar,
                Melih-Serdar

Yorum yap

bende istanbuldan gelebilirim arkadaşlar bu ara haftaiçi de işim yok.

Yorum yap

Arkadaşlar 15 gündür kulaklarımdan çekiyorum ve haliyle dalışta yapamıyorum.Kulağım iyileşir iyileşmez haberleşelim..Bu aradada Bir yerlerde buluşup tanışabiliriz.

Yorum yap

tanışma

Berke merhaba,
                      öncelikle geçmiş olsun,
                      bizim iş yeri gebzede, Sayet Gebzeyi biliyorsan istasyon ışıklarda Baştuğ şelale, kapısının önünde at heykelleri, şelaleler vs. var, dikkatini çekmiştir muhtemelen. Biz gün içerisinde çoğu zaman şirketteyiz, uygun olduğun bir zamanda, ya da yolun düşerse uğrarsan seviniriz.

Görüşmek dileğiyle,
                      Serdar-Melih

Yorum yap

Arkadaşlar bişey sormak istiyorum .
                        Darıca ve bahsigeçen civarlarında su nasıl allah aşkına oralarda hiç dalmadığım için bilmiyorum görüş nasıl , haftada hangi günler müsait oluyor/olmuyor ?
                        Biraz bilgi verebilirmisiniz ?
                        Teşekkürler

Yorum yap

eskihisar-bayramoğlu

Murat Bey yaklaşık iki aydır deniz çok iyi değil, görüş az,
                          ancak dün akşam biraz düzelme vardı ve tabiki bu durum 3 tane karagözün hayatına maloldu.

Yorum yap

Öncelikle teşekürler.bende zaten gebzede çalışıyorum.dediğiniz yeride biliyorum.Görüşmek iyi olur.Hatta gebzede oturan veya çalışan 2-3 arkadaş daha varmış.Bu sıralar bi tolantı iyi gider.Hafta sonuna bi program yapabiliriz.

Yorum yap

DARICA 15.KOLORDU KOMUTANLIĞI KAMP ESKİHİSAR BÖLÜM SAHİLİNDE LEVREK VE EşKİNA BOL MİKTARDA MEVCUT EĞER BABASI DEDESİ GENERAL AMİRAL ALBAY GİBİ ARKADAşLAR VARSA MARMARANINJ EN KEYİFLİ DALIşINI YAPARLAR.....
                              :oops: BAşKA TÜYO YOK DALINCA GÖRÜRSÜNÜZ.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X