Duyuru

Gizle
No announcement yet.

arkadaşlar sinoppp dehşettt!!!!

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• arkadaşlar sinoppp dehşettt!!!!

Arkaşlar hepinizin haberi olmasını istiyorummmm.Dostlar iş için gittiğim sinop-ince burundan yeni döndüm.Biz buralarda balık vurmak için çabalıyoruz yahuuu.Orda bir kaç eğitmen arkadaşla tanıştım sizlerden iyi olmasınlar.Onlarda zıpkıncı çıkınca dalış düzenlenmezmi.... :roll: Mevkiyi merayı tanımıyorum beni dehşet akıntılı bir meraya götürdüler.Arkadaşlar benim kefkende yazlığım var uzun zamandan beri bu mevkilerde daldığım için dikiliden bagırganlıya kadar olan bütün taşları kayaları ezbere biliyorum .Levrek çok vurdum 100 gramdan 15 kg kadar balık aldım kefken sularından.En sevdiğim avlardan biridir hani levrek:) Ama yaptığım 2 saatlik dalış sonrasında çenem yere düştü.Bu kadar büyük levrek sürülerini bukadar fazla akıntı içersinde görmedim.balıklar 2-3 kg değil arkadaşlar vurduğumuz en ufak balık 9 kg geldi.toplam 23 parça balık aldık ama gerçekten çok buyuk balık var .Hepinize tavsiye ediyorum.Yanlız yanınızda yedek şiş mutlaka bulundurun son vurduğum balık 17 kg. geldi haliyle şiş mortt.Buda benim dalışımı sonlandırdı :cry: Arkadaşlar gerçekten mukemmel bir mera yanlız çok fazla akıntı var akıntı tecrübesi fazla olmayan arkaşlara tavsiye etmem.Temmuz sonunda gene gidicem isteyen ardaşlarla hem tanışmış oluruz hemde beraber gideriz isteyen olursa tel. 0544 230 46 36 arayın tanışalım yahuuuu.... :cry: :cry: Bu arada meradaki derinlik 8 metreden başlıyor 33 metre dip.

resimler?????????????

Yorum yap

Ünsala katılıyorum.17 kiloluk levrek...30 yıldır zıpkınlayım,daha görmedim.Görenide duymadım.Böyle çok balık varsada avcı adres vermez.

Yorum yap

akıntı 33 metre waaw :!: karadeniz
        15 kg levrek bızım meralarda(kefkende) ılgınc

Yorum yap

şaka gibi bi resim olsa da görsek su resimleri!!!
          17 kg her babayigidin harcı deil o levergi görmek şimdi bu topic i okuyan akın edecek oraya ama yazık insanlara mort olmasınlar bi resim ekleyin de görseler...

Yorum yap

Bu balıklar sabah uyanmadan önce mi vuruldu yoksa Dapiranın levrek CD sini seyrederken mi?
            17 kg ve toplam 23 parça levrek vuran birisi nasıl olurda resim çekmez ve siteye koymaz bilmem.
            Görmek inanmaktır.

Yorum yap

Serdar bey,
              Sinoplu zıpkıncılara bir gareziniz mi var..???
              Bırakın adamlar memleketlerinde zevkle balık avlasınlar :)

Yorum yap

Yazdım sildim.. yazdım sildim...
                Ne dicem bilemiyorum....bu kadarına da pes yani.....
                SURWOOD AH?AP ZIPKIN
                Birol ?ENKUL - 1974
                [email protected]
                0 554 267 93 73

Yorum yap

ANLAşILAN BU BÖYLESE HERKES BU HAFTA SİNOPA GİDER.

Yorum yap

arkadaşlar şimdiye kadar dalış konusunda palavra atmadım.bu şekilde davranan arkadaşlarında psikolojik bozukluğu olduğunu kabul ediyorum.ben sizle sadece paylaşmak istedim merayı.ben yazabilirdim 1-2 kg balık vurduk diye.ben samimi şekilde sizle paylaştım.yanımda foto makinası yoktu resimleri bekliyorum demir hocanın makinası çekti mail atıcak tab ettirince.sizlerin tecrübeleri nedir hiç fikrim yok ama bu şekilde konuşulması bence ayıp.Bu arada volkan arkaşın kefken çevresindeki dalış tecrübesini bilmiyorum nerelerde dalar.nekadar dalmış.dalıncak yerleri bilmediği zaman kişiler 100 gramlık balığa eyvalla derler.Volkan arkadaşım kefken sularında hiç yanar kaya diye bir yer duydunmu daldınmı demiyorum.Duymadıysan bir ara gidelim beraber levrek gör biraz.Sen hiç görmediysen gören ve vuran arkadaşlara saygı duyman lazım.
                    17 kg. levrek görmedim diyen arkadaşların hepsine gelin kefkendeki salih reisle tanıştırıyım sizi teknesindeki tutulan levrek resmine bakalım.balık 23 kg. net ağırlığı boyuda 1.65 cm.ARKADAşLAR şUNU KAFANIZDAN ÇIKARIN BEN BUKADAR BÜYÜK BALIK GÖRMEDİM BUKADARI OLMAZ.BU DÜşÜNCE ÇOK BASİT BİR DÜşÜNCE DENİZDE OLMAZ DİYE BİR şEY YOKTUR.Orkinos balığı kitapların yazdığı en fazla 1000-1500 kg ağırlığında olur diyor.Ben kendi gözlerimle gördüm belki bilirsiniz belsa plazanın yerinde eskiden balık pazarı vardı.Orada tam ağırlığı 5.5 ton olan orkinoz geldi gazeteler bile haber yapmıştı bunu o sene.Bu yüzden bu düşünceyi kafanızdan silin.DENİZDE OLMAZ DİYE BİR şEY YOKTURRRR!!!!!! Söylediğim gibi resimleri bekliyorum demir hoca yolladığı zaman hepiniz göreceksiniz.Ama bu şekilde basit alaycı yazılar beni gerçekten üzdü arkadaşlar.Nekadar ciddiye alırsınız bilmiyorum ama hata bende sizlerle paylaştım bu merayı.Ben kesinlikle daldığım yerleri kıskanmam başka birisi gelicekmiş,dalıcakmış,balığı bitiricekmiş arkadaşlar kocaman deniz merak etmeyin oradaki balık hepimize yeter herkesin kısmeti boşuna RASTGELE denmiyor.Haaa daldığı merayı saklayan paylaşmayan insanlarlada işim olmaz.bu şekilde bencil davranan arkadaşlar bence sorunlu insanlardır.suya girince o kişilerle benim kısmetimide kaparlar.Arkadaşlar gerçekten bu şekilde basit alaycı tepkiyi beklemiyordum hepinize iyi dalışlar.Umarım birgün sizlerde büyük balık vurursunuz.Bu arada tansu arkadaşım nasılsın sesin çıkmıyor.Birkere daldık sustun diğerleri gibi sende yer mera öğrenme heveslisiymişin eyvallah.Siteden 4 arkadaşla tanıştım hepsi benden meraları dalıncak bazı yerleri öğrendi birdaha aramadılar.Yanlız sözün tansu vurmaz ardaşa değil.Diğer tanıştığım arkadaşlara bukadar basitse ben bildiğim yerlerin balık yapan yerleri hepsinin krokisini derinlikleri detaylı planını hazırlıyorum maksat buysa hepiniz öğrenin merak etmeyinnnn oralarda balık bitmez sizlerde dalınca.KALIN SAĞLICAKLAAA.

Yorum yap

Mesaj KuZeYLi tarafından silinmiştir ve başlık kilitlenmiştir.
                      Lütfen birbirinize karşı seviyeli yazın, kişisel soru ve sorunlarınızı özel mesaj ile halledin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X