Duyuru

Gizle
No announcement yet.

armutlu ,esenkoy,kumla civarı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• armutlu ,esenkoy,kumla civarı

bu bolgelerde dalan arkadaslar paladin(tolgahan) ,gökhan (terkoslu) ve ben haricinde baska dalan arkadas varsa tanısmak isterim agustos ayında tolgahanla beraberız sureklı ev mevcut mısafırımızde olabilir en son aldıgımhaber kefal ve levrekler mevcutmus saygılarla
    KIVILCIM ANGIN

re:)))

merhaba arkadaşlar adım hakan ben daha önceleri uzun yıllar saroz daldım,bu bölgeyi bilmiyorum.bursada ikamet ediyorum,hafta sonrarı yapacağınız organizasyonlara arkadaş ararsanız ben burdayım,bütün organizasyonlara açıgız duyurulur.selamlar... :lol: :lol: :) :)

Yorum yap

Selamlar bende birkaç defa armutlu tarafında daldım, ama esenköy' de balıkçılar problem çıkardıkları için hevesim kaçtı oralardan.Ama tanışma amacıyla size katılabilirim.Görüşmek üzere.
      SURWOOD AH?AP ZIPKIN
      Birol ?ENKUL - 1974
      [email protected]
      0 554 267 93 73

Yorum yap

bu yaz temmuzda iki üc hafta bir de hafta sonları ordayım kıvılcım. görüşmek dileği ile...
        Kemal Erbatur
        1969

Yorum yap

slm

kıvılcım kaplıca vesilesi ile bir hafta kadar armutluda kaldım,gemlik armutlu arasında çok burunlar var oralara dalmanı tavsiye ederim balık yapacağı kanısındayım.dalışlarından sonra bizide meranın verimliliği açısından aydınlatırsan sevinirim.

Yorum yap

sevgili doslarım esenköy ve armutlu arasında bir çok yere dalış yaptım.scuba ve skin bu mıntıkadaki meralar arasında en verimli olanı narlı civarlarıdır.diğer bölgelerde bolbol lapin vurusunuz.hedef çalışması için çok iyi oluyorlar.yanlız narlı civarlarına gitmeyi düşünürseniz yerlilerine çok dikkat edin pislik yapıyolar.Yapılıcak olan hertürlü dalış organizasyonuna katılmak isterim.dalış bahane maksat tanışmak koklaşmak :D Burada derin dalış yapan arkadaşlar için armutulu burnu açığında çok güzel bir taşlık vardır. çok güzel karagöz merasıdır bilhassa mavis (balta kafa) çok vurursunuz bu merada.taşlığın ismi batık yalı olarak geçer.haberi olmayanlar duyrulur.

Yorum yap

arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum bende bursadan hakan
              görüşlerinizin açısını genişleteyim dedim nacizane
              serdar arkadaşıma katılıyorum narlı ve dökme kayalık yeri karagöz kikla ve kefal olarak muhteşemdir sevgiler hepinize[i
              KURT BU SO?UKTA ÖLMEZ AMA ,BU AYAZIDA UNUTMAZZZZZZZZ............

HAKAN KABARAN
              Tekn?k ?n?.-Muht.
              0 532 2840136-BURSA-?ZM?R

Yorum yap

Daha bu gün armutludaydık kikla - karagöz - kefal başka birşey yok :(( görüşmek dileği ile Kıvılcım bey....

Yorum yap

serdar kardeş özeline bakarmısın.

Yorum yap

YAPARIZ BİşİLER KIVILCIM
                    SEVGİLER. GIDI

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X