Duyuru

Gizle
No announcement yet.

19 MAYIS ta 4 GUN AVşA da DALIş ORGANIZASYONU

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 19 MAYIS ta 4 GUN AVşA da DALIş ORGANIZASYONU

19 MAYIS ta 4 GUN AVşA da DALIş ORGANIZASYONU

--------------------------------------------------------------------------------

İyi günler,
    19 mayıs perşembe-pazar arası 4 gün ,AVşA nin guzel bir koyunda bulunan bir motelde YARIM PANSIYON, kişibaşı paket fiatı, 100 YTL (4 GUN,4 GECE) olarak bir çağrı var.Deniz otobusu sabah 9 da bostancı-yenikapı kalkış ve akşam donuşlu gidiş-dönüş 60 YTL.
    AVşA da yakın zamanllarda dalmış arkadaşlar varsa, oradaki balık ve mera durumu ile ,su sıcaklıgı konusunda bilgi almak isterim
    Motel 100 yataklı, Tatil için gelmek isteyenler olursa yardımcı olabilirim
    Rastgele,
    [email protected]
    021-5284088
    0532-2513793
    1953 bor-İskenderun-İstanbul

Avsada bugunlerde cok levrek vurduklarını duydum. Adada İpek pansiyon sahibi yılların dalgıcı Ender beyden dalış yardımı alabileceginizi tahmin ediyorum.

Yorum yap

İbrahim bey ,iyi gunler,
      Bilgiler icin tesekkurler.10 veya 15 yıl once avsa nın iskele civarı ve araplar, sarkoz,kefal vb doluydu ancak son durumu bilmiyorum.Gitmeyi dusundugumuz motel AYISIGI koyunda,Zemin granit,anladigim kadariyla,O nedenle tereddut ettim.Ama levrek olabilir.Erdek ocaklar ve narlı da da dalıslarım oldu bilemiyorum simdi oralar nasıl? bandirma etibank sulfirik,ve bagfaş oraları da öldürdu mü acaba?
      Rastgele,
      erdal

Yorum yap

tabiki eski balıklar yok ama tekne oldugu zaman gidilecek yer cok. avsa en iyi yerlerden ama marmara adasının ustune balık yapan yer yok sanırım. orada dalısa yasak bolgeler var. asmalı adası nefis dalış yeri. avsada araplar burnunun acıgında guzel taşlar var. avsaya gitmişken koyun adasınıda levrek için turlamadan gelmeyin bence.

Yorum yap

19 mayısta avsaya dalıs organızasyonunun sonucu ne oldu acaba bılgılendırırsenız sevınırım
          Tamer Otken / 1965
          ?stanbul

Yorum yap

Tamer bey ,iyi gunler,
            Zipkincilar dan bir talep gelmedi.Ben iki gun once ido yu aradim,yer yoktu.Sonucta ben de gidemedim.Kismetse haziran da dusunuyorum.O nedenle avsa daki balik durumunu bilemiyorum.
            Rastgele,
            erdal

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X