Duyuru

Gizle
No announcement yet.

istanbul adalar

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• istanbul adalar

arkadaslar istanbulda adalar tarafinda dalinabiliyormu veya buralari bilen arkadaslar bana bir yer soyleyebilirmi..
    tekne aldikta gidip denemek istiyorum yakin yerlerde dalmak istiyorum..

ben ist kartalda oturuyorum..

bilgiler icin simdiden tesekkurler..

bildigim kadarıyla (yanlış bilgilendirmek istemem ) adalar da dalışa yasak yerler arasında .. fakat sivri adada ve büyük adada dalanlar var..

Yorum yap

buyuk adada dalan varmi...

niye yasakmis acaba.. birde deniz burada temizmidir mort gitmeyelim balik ugruna..

Yorum yap

niyesini falan bilemem... hem forumda dalışa yasak yerler vardı bence bi bak istersen daha ayrıntılı bilgi yakalarsın... ama ben adaların o kadar temiz olduğunu sanmıyorum.. bu hafta sonu adalardaydım (dalış için degil) pek de dalışlık gözükmüyordu :roll: .. eger adalar civarında dalış yapan biri varsa sana daha ayrıntılı bilgi verir.. keyifli dalışlar

Yorum yap

adalar serbest. birtek sedef çevresi ve heybeli ada askeriye kıyıları yasak. geri kalan mera cok büyük. her bir adayı araştırıp kendi taşlarını + meranı bulursun.

Yorum yap

yakaında adaya gidecegim giderken sana haber verebilirim

Yorum yap

re

hafta sonu pazar günü burgaz dayım beklerim.

Yorum yap

arkadaşlar dalıcaksanız balık durumunu söylermisiniz malum uzaklara kaçamıyoruz

Yorum yap

arkadaslar bu hafta sonu cok zor ama sonraki zamanlarda gelirim tabiki ..
                  tekne aldik o da 25 i gibi suya inecek o zaman toplanip birlikte gidelim.

Yorum yap

Merhaba,

Arkadaşlar, diyelimki caddebostan sahilde hazır bir botunuz var.
                    İşinizide ayarlayıp hafta içi, sabah 6:00 9:30 gibi akşamda 16:00 19:00 arası kendinize müsait zaman yaratabiliyorsunuz.
                    Bunu değerlendirmek için adalara botla sortiler yaparmıydınız ?Yoksa "değmez, o kadar yolu git gel zaten birşey alamazsın " mı dersiniz.
                    Forumda bakıyorumda hep el-ayak olmayan yerlerde dalış yapılıyor.
                    Bu yüzdende adalarda birşey olmazmış gibi bir önyargım var.
                    Bu konuda bana biraz gaz verebilecek varmıdır ?

Yorum yap

taner kardeş bence harika bir fikir,ayrıca sana bende arkadaşlık edebilirim.
                      aslında bende adalarda hiç dalmadım ama botla çok güzel avlar yapılabileceğini tahmin ediyorum,özellikle 10-15 metrelerde kayalık bulunursa :-)

Yorum yap

aslan Nickli Üyeden Alıntı
                        taner kardeş bence harika bir fikir,ayrıca sana bende arkadaşlık edebilirim.
                        aslında bende adalarda hiç dalmadım ama botla çok güzel avlar yapılabileceğini tahmin ediyorum,özellikle 10-15 metrelerde kayalık bulunursa :-)
                        Samandirasiz kesinlikle dalmayin.. trafik adalarla sahil arasi cok yogun cok fazla irili ufakli tekne var.. vapur deniz otobusu..
                        uzerinizden direk gecerler..
                        tekne ile gidiyorsaniz tekneye yakin noktada dalmak en azindan gorunurlugu artirir.

Yorum yap

İlker,
                          İnsanlarımız yıllardır alışık oldukları ortamda araba kullanırken trafik levhalarına bile dikkat etmiyorlar, suda şamandıra, bence öyle yerlere hiç girmeyin kıyma olursunuz mazallah.
                          Haa bide şamandıra " Aaa bak suda bişi yüzüyor dur alalım işimize yarar" dan başka bi anlamı yok bu baltalar için.
                          dikkatli olun dostlar.

Yorum yap

Arkadaşlar bu konuda Tansu'ya katılıyorum, şamandıraya pek güvenmeyin.Her ne olurs olsun yinede çok dikkatli olun.Dalış bölgelerini seçerkende, dalarkende...Öyle insanlar varki
                            onların bölgesinde avlanıyorsun diye, bile bile üzerinize doğru sürüyorlar teknelerini..
                            Allah hepimizi korusun..
                            SURWOOD AH?AP ZIPKIN
                            Birol ?ENKUL - 1974
                            [email protected]
                            0 554 267 93 73

Yorum yap

vurmaztansu Nickli Üyeden Alıntı
                              İlker,
                              İnsanlarımız yıllardır alışık oldukları ortamda araba kullanırken trafik levhalarına bile dikkat etmiyorlar, suda şamandıra, bence öyle yerlere hiç girmeyin kıyma olursunuz mazallah.
                              Haa bide şamandıra " Aaa bak suda bişi yüzüyor dur alalım işimize yarar" dan başka bi anlamı yok bu baltalar için.
                              dikkatli olun dostlar.
                              surekli daldigim bolge tekne uzerindeyken icimizden gecmeye calisiyorlar..
                              acikcasi ben guvenlik icin uyari yaptim, insanlarimizin vurdumduymazligi icin degil..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X