Duyuru

Gizle
No announcement yet.

SELAM YENİ BİRİNE YER VARMI

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• SELAM YENİ BİRİNE YER VARMI

Sualti dostlari herkese selam.
    sitede cok yeniyim. son 6 yilimi isim geregi ayvalikta gecirdim. 12 yillik scubaciyim ama ayvalikta oldugum surede zipkinciligin buyulu dunyasina girdim ve gercekten cok keyifli avlar gerceklestirdim. ayvaliga gitmeden once zipkinciligim olmadigi icin istanbul'u bu anlamda hic bilmiyorum. istanbulda okadar yogun calisiyorumki sadece pazarlari musait olan ben saroz yada daha uzak bir yere gidebilecek durumda degilim. bu nedenle istanbulda yakin cevrede avlanabilecegim yerleri ogrenmeye ihtiyacim var. bu bilgiler her avci icin ozeldir biliyorum. aktarmak istemezseniz hic gonul koymam.
    herkese sevgiler.

farmer aramıza hoş geldin bu sitede aramızda olmak isteyen herkese yer var.

İstanbulda kumburgazdan itibaren kumburgaz-güzelce-selimpaşa-silivri-gümüşyaka-marmara ereğli - tekirdağ a kadar olan kıyı şeridinde her zaman balık avlayabileceğin güzel yerler var deneme yanılma yöntemiylede bilgilerini geliştire bilirsin.Tekrardan aramıza hoş geldin.

profilden imza kısmına isim soyisim eklemeni rica ediyoruz.Görüşmek dileğiyle,sevgiler saygılar.

Yorum yap

Hoş geldiniz.
      "Totally Addicted To Bass"
      Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

herkesin girmediği yerler iyidir. pislik seni alıkoymasın balıklar daha çabuk geliyor.başarılar

Yorum yap

msj lardan dolayi herkese tesekkurler. burata resmi nasil sigdiriyorsunuz. benim koymaya calistigim resimler buyuk geldi

Yorum yap

Nevzat bey hoşgeldiniz:)

Yorum yap

re

hoş geldin nevzat aramızda kalıcıolursun.

Yorum yap

Aramıza hos geldınız, nevzat bey bılsısayrınızdan resım koymak ıstıyorsanız resımın boyutlarının genıslık 80 pıksel ve yukseklık 80 pıklesı gecmıcek sekılde olması lazım, yalnız ınternet uzerınden bır resım koymak ıstersenız url kısmına adres yazarak resmınızı eklıyebıırsınız bununda uzunluk ve genıslıgının 110 pıkselı gecmıcek sekılde olmasına ozen gostermenız yeterlı...

Yorum yap

Hoş geldin. İstanbuldan,Çanakkaleye kadar geniş mera var.Kolay gelsin.

Yorum yap

yakınlar çok yakınlar prens takım adaları
                    idman yapmak için uygundur.

Yorum yap

Hoşgeldiniz....

Yorum yap

hoşgeldiniz nevzat bey

Yorum yap

hoşgeldiniz başarılar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X