Duyuru

Gizle
No announcement yet.

KOCAELİ VE ÇEVRESİNDE DALAN ARKADAşLAR

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• KOCAELİ VE ÇEVRESİNDE DALAN ARKADAşLAR

Herkeze selam. Kocaeli'ne işim sebebi ile yeni taşındım. Bu çevrede sağlam bir dalış arkadaş grubu kurmak istiyorum.Uzun süredeir zıpkınla dalıyorum. Ustayım diyemem ama cok severek dalıyorum. Benimle kefeken kerpe tarafına dalışa gelmek isteyen arkadaşlar lütfen benimle irtibat kursunlar. Hekeze iyi dalışlar.
    Bütün dertlerini nerde unutursun????
    Giray Gökçe;24

selam abi

Merhaba diyerek başlıyayım abi sözlerime hayırlı olsuyn güle güle oturmak nasip eylesin allah abi bizim klefken cebecide bir yazlığımız var ve ben ayda bir giderim babamlar hep orada zaten teknede var abi burada ben 11 senedir yaz kış burada dalarım başka pek bir yere gitmedim daha o açıdan hemen hemen her yeri bilirim cebecide ve kefken adasında ve dikili mevkiinde abicim ama ben ankarada okuyorum şu anda işte fırsat buldukça kaçıyorum abi bu mevkilere bu yakınlarda gene gelicem abi dalmaya istersen tanışabiliriz abicim sana telimide yazayım belki lazım olur abi 0544 526 62 96rıdvan uysal saygılar

Yorum yap

Giray Bey
      Kocaeli'ne hoş geldiniz.Scuba veya zıpkın için benimlede irtibat kurabilirsiniz.İyi bir ekibimiz var. :lol:

Dr.Gürol Kamiloğlu
      532 4245303

Yorum yap

Gürol ve özer selamlar.

Cevap alabileceğimi bekliyordum ama bu kadar cabuk alacağımı beklemiyordum. Benim bu hafta sonu kefken tarafına gitmeye niyetim var sezonu acacagım issallah. Gitmek isterseniz tanışıp gitmeyi cok isterim.yeni aldığım birkaç malzemem var denemek için sabırsızlanıyorum

Görüşmek üzere Tel:0542 674 79 75
        Giray Gökçe;24

Yorum yap

selam

abi merhaba bu hafta kefken tarafına gitmenizi tavsiye etmem çünkü hava berbatmış abi soğuk ve baya dalga varmış yani ben babamdan haberleri alıyorum kendisi cebecide şu anda zaten hep oarada hava düzelir düzelmez bende kaçıcam abi dalış için hem artık levrekler yüzünü gösterir yavaş yavaş abi ilk fırsatta foruma yazarım ve bilgi veririm size dalmak istersenizde beraberde dalabiliriz abi saygılar

Yorum yap

Giray, İmzanıza isim soyad eklerseniz sewiniriz.

Yorum yap

özer kefkendeki hava durumunu senden öğreceğiz demektir. Dalışa gideceğin zaman haber ver birlikte gidelim. havalar düzlince tanışmak için bir organizasyon yapmaya nedersiniz.
              Giray Gökçe;24

Yorum yap

Arkadaşlar herkese selam,
                Evet böyle bir buluşma planı çok iyi olur. Ama en az bir hafta kadar öncesinden haberleşirsek işlerimizi ayarlayabiliriz.
                saygılar...
                SURWOOD AH?AP ZIPKIN
                Birol ?ENKUL - 1974
                [email protected]
                0 554 267 93 73

Yorum yap

Bu arada Rıdvan merhaba seninle tanışmadık ama yaklaşık üç hafta kadar önce Tansular'la beraber cebeciye babanın yanına uğradık. Babanı tebrik ediyorum, yaptığı ahşap zıpkınlar çok iyi.Hele en son taş altı için yaptığı gövde tek kelimeyle mükemmel. Babana selamlarımı ilet... görüşmek üzere .. saygılar...
                  SURWOOD AH?AP ZIPKIN
                  Birol ?ENKUL - 1974
                  [email protected]
                  0 554 267 93 73

Yorum yap

selam survivor

selam abicim çok sağol ya valla çok uğraştık o gövdeleri üretmek için ama sonunda başardık babamdan allah razı olsun tabii ki ama çok güzel oldu gövdeler bundan sonra benden hava durumunu öğreneceksiniz ve bildiğim her mera sizindir abilerim ben paylaşmaktan yanayım her bildiğimi 11 senedir cebecide ada arkalarında dalarım ve her merayı avcumun içi gibi bilirim hava düzelir düzelmez tanışıp bir organizasyon yapalım abiler ben daha 22 yaşındayım toyum daha ama beni de takıma alırsanız sevinirim herkese sağlıklı dalışlar abi bundan sonra bizde takım yapalım ya şöle beraber organizasyonlar valla düşünmesi bile beni heyecanlandırıyor ben ankaradayım ama hava düzelir düzelmez cebecideyim geçen sene martta ve nisanda çok levrek vurduk o meralarda bakalaım inşallah olur gene yalnız şunu da belirteyim 4 hafta önce diklide bele gelen yerde 35 tane levrek çevirmişler balıkçılar ağla bunu çeviren şahısda benim çok yakın arkadaşım ama gene o meraya uğrara balık çünkü hemen önüne dere akıyor sizlere haber vereceğim abilerim saygılar görüşmek üzere telimi de vereyim 0544 526 62 96 rıdvan uysal sayın survivor tekrardan çok teşekkür ederim

Yorum yap

inşaallah havalar düzelir düzelmez, görüşürüz...
                      Rıdvan şubatın başından beri dikilide bakmadığımız yer kalmadı, sonuç ... tek bir levrek pek ufak sayılmaz idare eder ama başka hiç bişey yoktu.. İnşallah bir gün beraber bol avlı bir günle bunun acısını çıkarırız. ....En kısa zamanda görüşmek dileğiyle... saygılar...
                      SURWOOD AH?AP ZIPKIN
                      Birol ?ENKUL - 1974
                      [email protected]
                      0 554 267 93 73

Yorum yap

beyler rıdavnın fikri cok hoş. Bir takım kuralım. Sürekli birlikte dalmaya gideriz. Hatta olayı abartır bu seneki yarışmalara bile katılırız.
                        Giray Gökçe;24

Yorum yap

selam

ABI BEN SIZE HER MERAYI GOSTERIRIM BERABERDE DALARIZ.YALNIZ GOSTERDIGIM MERAYA BENDEN HABERSIZ DALMAK YOK ONA GORE :lol: TAKIM OLALIM SAYGILARIMLA

Yorum yap

rıdvan sen nezaman ankaradan döneceksin. Bir tanışma toplantısı yapalım. Başka katılamk isteyen varmı beyler.
                            Giray Gökçe;24

Yorum yap

Arkadaşlar bir yerde buluşup tanışma fikri gerçekten çok güzel. Rıdvan gelince bu organizasyonu yaparsa görüşebiliriz.. Ama daha önce dediğim gibi iki üç gün önceden haberleşirsek işlerimizi ona göre ayarlayabiliriz..saygılar...
                              SURWOOD AH?AP ZIPKIN
                              Birol ?ENKUL - 1974
                              [email protected]
                              0 554 267 93 73

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X