Duyuru

Gizle
No announcement yet.

dip zamanı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• dip zamanı

dip zamanını 2 dakikadan 4 dakikaya nasıl çıkarırız ??

gerekli antreman programları teknikler bolumunde yazıyor ..

Yorum yap

Gerekli antrenman gerekir ama cok calısman lazım çookkk...
      Sana başarılar...

Yorum yap

çok değil fevzi ultra fazla çalışman gerekir.biraz imkansız gibi ama azmin önüne geçecek birşey yoktur onuda unutmamalı
        Aytaç ÇOKGÜNGÖR
        Harita Mühendisi
        -1989-

Yorum yap

Ya aytaç sende bu karadeniz forumunda ben ne dediysem hep sen cevap vermişsin... :shock: :shock: :shock: :roll:

Yorum yap

Re: dip zamanı

mustafa57 Nickli Üyeden Alıntı
            dip zamanını 2 dakikadan 4 dakikaya nasıl çıkarırız ??
            nasıl yani ya ben anlamadım apnea yımı 4 dakikaya çıkarıcaksın :?:

Yorum yap

Hmm..Mustafa bey bence 2 dkk gayet güzel..Siz boşverin 4 dkk yı.. 8)

Yorum yap

Merhaba Arkadaşlar,
                Mustafa Bey' in sorusunu doğru anladı isem, sualtı avcılığı için düşündüğü süreyi, iniş çıkış hariç, 2 dakikadan 4 dakikaya nasıl çıkarabileceğini sormuş.
                Statik apnea için zaten bu süreler hedeflenenlerin altında, ancak sualtı avcılığı için öncelikle böyle bir süreyi telafuz bile etmemek lazım.
                Dip zamanı tabiri kullandığına göre benim anladığım derinlik belirtmemiş olsa da indiği yerde iki dakika kalabildiğidir. Başarılabiliyorsa, bu süre limitlerde ve mükemmel bir süredir. Pek tavsiye de edilmez, zira ölümcül kazalara davetiye çıkarır. Tekniğiniz iyi ise bu sürelere pek ihtiyaç yok zaten. Dört dakikayı düşünemiyorum bile, aman dikkat doğru bilgilenelim.
                Saygılar
                Jak Boeno
                1955
                ?stanbul

Yorum yap

bence bu kadar hırslı olmamalıyız. Dalış bir amaç değil araçtır kanaatindeyim.Jak bey'in sözü çok önemli. Hiçbir balık yada malzeme hayatınızdan önemli değil. 4 dk. gibi bir süreye neden ihtiyacınız olsun? Bu sporu hobi yada rekreasyon olarak değerlendirmenin daha sağlıklı olacağını düşünüyorum. saygılar

Yorum yap

bence bu kadar hırslı olmamalıyız. Dalış bir amaç değil araçtır kanaatindeyim.Jak bey'in sözü çok önemli. Hiçbir balık yada malzeme hayatınızdan önemli değil. 4 dk. gibi bir süreye neden ihtiyacınız olsun? Bu sporu hobi yada rekreasyon olarak değerlendirmenin daha sağlıklı olacağını düşünüyorum. saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X