Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Turkiye Trakya Limankoy igneada burnunda dalis

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Turkiye Trakya Limankoy igneada burnunda dalis

Biz Bulgaristan Turkiye sinirindaki Igneada burnunda dalis yapan daliscilara ve vatanin her tarafinda dalis yapan daliscilari bulusturan bir plan yapmayi hesapliyiriz. Bir faaliyet yapalim ve Turk soylari olarak birleselim. Bizim buradada peki bir cok dalis insani vardir. insallah Turk sularindada dalishlar yapabiliriz. Herkese selamlar buradan.

Selamlar, öncelikle sizlerin böyle bir buluşma organizasyonu yapmanız çok onur verici.Önemli olan başka ülkelerde de Türk benliğini koruyabilmek..Aramıza hoşgeldiniz..Bu arada dalış derken scuba mı , zıpkınla mı, serbest mi?Burdaki arkadaşlar genelde zıpkınla avlananlar.

Yorum yap

Öncelikle hoş geldiniz foruma...Böyle bir düşünce çok güzel...inşallah gerçekleşir...

Yorum yap

Merhaba lolipip

Ben askerliğimi Kırklareli ne bağlı demirköy deki taburun kolu Hudut bölüğü olan 4.bölük (şerif çavuşta) yaptım tam bulgaristan sınırında bir yerde konuşlandırılıştı sınırı oluşturan tek doğal barikat orada ki yerel ismiyle rezve deresiydi.İgne adaya çok yakın olduğu için bir çok sefer gitme imkanım oldu çok güzel bir yer böyle bir oganizasyon çok benim açımdanda iyi olur hem askerlik anılarımı tazelemiş olur hemde yeni dostlarla tanışmış oluruz ,sanıyorum bizim ekip olarak en az 5-6 kişi katılabiliriz.

Bu arada profilden imza kısmına isim soyisim eklemenizi rica ediyoruz.

Görüşmek dileğiyle

Yorum yap

İGNEADA VE CİVARINDA DALIş YAPANLAR REZVEYE DERESİNE KAYARSANIZ GÜZEL YATAK KEFAL İ VURURSUNUZ

Yorum yap

:) ....
            Bal?k ça??rmay? bilmem, onlar beni ça??r?r

Can ARSLAN ?stanbul 13/11/1971

Yorum yap

SLM CAN

BİZDE SARIYERDE OTURUYORUZ.SEZON YAKLAşIYOR MERALARI DOLAşMAK LAZIM......

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X