Duyuru

Gizle
No announcement yet.

EGE BÖLGESİ ARTIK HAREKET ZAMANI

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• EGE BÖLGESİ ARTIK HAREKET ZAMANI

arkadaslar ege bölgesi olarak çok pasif kaldığımızı düşünüyorum
    artık hareket zamanı ben derimki mart ayında güzel bir organizasyon yapalım ben herseyi ayarlarım oktay-oğuz benim cep 0533 5617868
    msn adresim [email protected] istediğiniz zaman görüşebiliriz...

Emre yapacağın organizasyonun boyutunu büyük tut.İstanbuldaki arkadaşlarımızıda çağıralım. :) Büyük bir tanışma organizasyonu olur.

Yorum yap

EMRE MSN Yİ EKLEDİM.KONUşALIM

Yorum yap

ok bende izmirliyim hemen hemen tüm yaz aylarında dikili çandarlı o civarlardayım ama nereye isterseniz gelirim.. ben nisan ayı içinde dikiliye gelicem hep beraber bulusalım dalalım...

[email protected] msn den konusabılrız
        Cihangir Soydemir
        Deniz Ula?t?rma ??letme Mühendisi
        ?zmir-Dikili

Yorum yap

Emre inşallah marmaristekı festıvale gelmek ıstıyoruz geldıgımızde bı org olursak tanısma için gayet guzel ortam olur eee artık sizde bizi agırlarsınız yani mera felan.....

Yorum yap

+ 1 Yücel

Yorum yap

bendende +10000 :lol:

Yorum yap

bilimum bütün organizasyonlara katılabiliriz.Havalar biraz düzelsin hemen yapalım...
                Onur KÜÇÜKMEM??O?LU
                ?ZM?R

Yorum yap

Emre MSN'e ekledim, oradan görüşelim.

Yorum yap

Ege'de dalış zamanı

Selam arkadaşlar, bende izmir'liyim.
                    Bahardan itibaren genelde dalış için çeşme'nin koylarına gidiyorum, sıkıntı yaratan sürekli üzerimden tekne geçmesi :)
                    Kış ayları dalmak için kıyafet almak istiyorum, kullanımı rahat ve dayanıklı elbise ne alabilirim ? fiyat bilgisi olan varsa sevinirim.

Yorum yap

arkadaşlar festivale beraber gidelim çok eğlenceli olacak eminim....
                      önümüzdeki ay şu dalış işini ayarlıyalım hepberaber hem amaç dalmak değil birbirimizle tanışmak...

Yorum yap

Emre ne festivali bu?

Yorum yap

onurcum marmariste festival varmış deniz sporları ile ilgili ve galiba zıpkınla dalış yarışması varmış muzaffer daha iyi biliyor bizi aydınlatırsa sevinirim.....

Yorum yap

Emre, biryerden tanıyorum ben bu yüzü diyorum şimdi anladım, üstad sizin bir eczaneniz var, eşin eşimin ilkokul arkadaşı Seçil Hanım, bir de Ozan senin kayınçoysa tamamdır. Doğrumuyum?, Dr şükrü de bahsetmişti senden. Nazillideysen görüşelim bir ara. Msn ye ekledim.
                            Yusuf Ziya ?ipal

Yorum yap

harikasınız ya bu organizasyonda biz de olmak isteriz abicim maddi manevi hertürlü desteği veririm msnim [email protected]

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X