Duyuru

Gizle
No announcement yet.

marmaris

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• marmaris

marmaris civarında dalış yapabileceğim 15-20m arası avlanan arkadaş bulabilirsem çok sevineceğim herkese sağlıklı bol avlar :)

kaan meraba ben volkan marmariste oturuyorum mesajını gordum degerlendirebiliriz ccevapınızı bekliyorum hemde marmarisde gorusmek dilegiyle

Yorum yap

merhaba

:) bu gün dalışa diye niyetlendik arkadaşım rıdvanla hava durumundan dolayı iptal etmek zorunda kaldık herhalde birdahaki haftaya kaldı
      sen nerelerde dalıyorsun neler vuruyorsun ?

Yorum yap

evet arkadas hava kotuydu olsun haftaya gidersiniz belki bende gelirim ben asagi yukari marmarisin her yerinde daldım bır kac mevkii vereyim ciftlik bozukkale armalle arap adasi yılancık dereagzı serce yalanci vurduklarımız orfoz sargos lagos sinarit kefal falan sen neler vuruyorsun aslinda goruselim tanısalım derim uzun uzun muhabbet ederiz tel.05437616581 ararsan gorusebiliriz

Yorum yap

inşallah

hemen hemen aynı balıkları vuruyoruz
          bende tanışmak isterim
          yalancı, icekum ,civarı karacasöğüt,turunç ve aksazda dalıyorum
          o542 477 66 05
          görüşmek üzere :)

Yorum yap

Merhaba Kaan ben Datça Hava Radar'dan Ütğm. Yavuz. Seninle tanışıp birlikte dalmayı çok isterim. Beni Tafics 4554024 ten arayabilirsin. Görüşürüz.

Yorum yap

BEyler ii günler vurduklarınız gördümde bence forumda orfoz ve lahoz lafını geçirmeyin hani yasak ya ....İsterseniz bir TÜzükleri Okuyun...Yane vurubilirsiniz bu sizin kararınız ama forumda başkaları tepki verebilir...

Saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X