Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Fırtınada Karaburun

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Fırtınada Karaburun

Arkadaşlar yarın Karaburun'a gidip üç gün kalmayı planlıyorum ama hava raporları rüzgarın 35 - 40kms kuzey-kuzeydoğudan eseceğini söylüyor. Acaba planı iptal mi etsem? Oraların denizini bilen arkadaşlar yazarlarsa ona göre karar vereceğim.

Eniyisi sen yat uyu :) :) Bu rüzgarda oralarda işin çok zor.

Yorum yap

Oktay UZDİYEM Nickli Üyeden Alıntı
      Eniyisi sen yat uyu :) :) Bu rüzgarda oralarda işin çok zor.
      +++1 :lol:
      Özgür ?ener 1978 ?ZM?R / GAZ?EM?R
      http://img275.imageshack.us/img275/4...erteam13yk.jpg
      Herkese sayg? göster ama kimseye yaltaklanma.

0532 161 66 20

Yorum yap

Ben mordoganda yasiyorum,dun arabayla soyle karaburun tarafina gittim,cok guzel firtina fotograflari cektim,bence iptal edin programinizi
        UNUTMA ! ! ! H?ÇB?R BALIK KEND? HAYATINDAN ÖNEML? DE??L..T?CAR? ZIPKINCILI?A ÖZENME,SEN? ÖLÜME GÖTÜRÜR...

Yorum yap

Bu gidişle tüm dalış planlarımızı sonsuza dek iptal edeceğiz heralde şuraya bak Nuh tufanı çıktı hay ben böyle şansa... :evil:

Yorum yap

Karaburun en iyi poyraz tutan yerdir.Bu havada yapılacak en güzel şey büyüklerin ellerini öpmek.Saygılar;)

Yorum yap

Azzaro Nickli Üyeden Alıntı
              Bu gidişle tüm dalış planlarımızı sonsuza dek iptal edeceğiz heralde şuraya bak Nuh tufanı çıktı hay ben böyle şansa... :evil:
              +10000 :cry:
              Z?YACAN BAYAR // ?ZM?R
              http://ziyacanbayar.blogspot.com/

Yorum yap

Karaburun bir başka bahara...Teşekkürler.

Yorum yap

Evrim benim elbisemde Karaburunun hatıraları hala duruyor.

Yorum yap

:) Aslında karaburunun denizini çok iyi bilirim. Orada Yeniliman'da yazlığımız var. Fakat çok mükemmel bir yer olmasına rağmen yolu ters olduğu için gidemiyorum. İki senedir de yüzünü görmüş değilim. Ama çok özledim oraları. Üniversitedeyken çoğu zamanımı orada geçirirdim. Ama o zamanlar rüzgarları vs. fazla takip etmezdim o yüzden sordum burada. Ama en sakin zamanlarında bile denize girip çıkarken dalgalardan çok dayak yerdik. Bir arkadaşım ayağını sağlam parçalamıştı dalgada taşlarda. Özkan abi elbisendeki izleri tahmin edebiliyorum aynıları benim elbisede de duruyor. Açık deniz olduğundan dalgalar havada rüzgar olmasa bile sağlam oluyor orada.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X