Duyuru

Gizle
No announcement yet.

SEYTAN DIYOR KI????

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• SEYTAN DIYOR KI????

2 yazı yazdım ama onlarca elstırı yazısı aldım .evet bu sıtenın saygıdeger herseyı bılenzıpkıncıları. gunah kecınız yazıyor her ne kadar hosunuza gıdecek geyık muhabbetlerı yazmasamda bunlar BENIM DUSUNCELERIM katılıp katılmammak aynı seylerı dusunmek yazmak gıbı bır zorunlulugumuz olmadıgın hatırlatmak ıstıyorum?

evet buradan tek ıstedıgım 2 el tup bc reg. ama madem yuklendınız ıster ıstemez yazmak zorunda kaldım

dalıyorum tuplu tupsuz GECE gunduz neden mı cok basıtttt DENIZI sevıyorum.

sım dı ohaaa dıyenlerınız olacak gece dalıyor yuh ayıp sana utanmaz kuralları kanunları bılmıyorsun vs vs

o kadar basıt degıl bu ısler dosatlar bu ıs gonul ısı sevda ısı OZETI HASTALIK

bahse gırerım ki bundada ıddalıyım hıc bırınız denızı benım kadar sevemez

hıc bır gun bır kılo balıgı satmıs degılım.
    aksıne
    sımdı soruyorum hangınız

sudan cıkınca sahıldekı pıslıklerı cuvallara doldurup cope attınız

balık cıftlıklerı suları kırletıyor dıye bır mıtıngge katıldınız
    buldugunuz yenı bır batıgın yerını jandarmaya bıldırdınız?
    zıpkınınızı bırakıp sırf o guzellıklerı gormek ıcın daldınız????

evet sayın sanal dalgıc arkadaslar

yıne ıdaaa edıyorum vurdugu 50 kılo balıgın adını bu ne balıgı gunduz plajda yuzuyordum onume cıktı vuruverdım gıbı sacmalıklarla( bu arada o balıgın adı gunes balıgı dunyada yalnızca kızıldenızde ve 40 metreden sıgda olmayn bır balık) ınannan vay anasına ıyı avmıs dıyenlerle ısım olmaz bu orneklerı onlarca cogaltabılırım ama malesef su an ısım var??????

DENIZ BENI CAGIRIYO GITMELIYIM.......!!!!!!!

Bu sitenin herşeyi bilen saygıdeğer zıpkıncılarından biri olarak diyorum ki... Abi artık şeytan sana bişey demese de bi sussan olurmu :D :D :D
    Herkesin düşüncesine saygılıyız söylediğin şeylerde gerçekten çok güzel özellikle sahilleri temizliyormuşsun helal olsun ama bide ortalığı karıştırmak istercesine yazmasan hayır bişey değil provakatör sanıcam senide bu ara sitemizde çok var sağolsunlar :D düşüncelerinizle başbaşa güzel dalılşlar diliyorum denizlerde sizi seviyor kalın sağlıcakla...

Yorum yap

İsmini bilmediğim ortalık karıştırıcı arkadaşım senin izmirli olmadığın ve bu siteye ortalık karıştırmak için geldiğin bes belli :lol: Sen tüpünü regülatorunu al ve git.Sen en iyi dalgıç'sın braavooo.Gece dalmanın dışında yararlı şeyler yapmanda sevindirici.İnşallah bir gün gece dalmayıda bırakır delikanlı gibi gündüz vurursun balığını.. :lol:
      http://img10.imageshack.us/img10/8146/av99.gif

Cüneyt Ercan
      1970/?ZM?R

Yorum yap

Yarım Adalı kardeşim,

Düşüncelerin gerçekten çok güzel. Deniz beni de çağırıyor emin ol. Ama ah anasını satayım para kazanmak zorunda olmak varya!!! işte o yüzden her çağrıya kulak veremiyorum. İşim olmazsa para kazanamazsam denizimin de olmayacağını bildiğim için çalışmak zorundayım. Ne mutlu sen bu konuda rahatsın sanırım. Bir de adın ne acaba? :lol: :roll:

Yorum yap

:lol: :lol: :lol:

Yorum yap

senin canın sıkılmış herhalde. Muhtemelen yanlızlıktandır. TARZINLA ALAKALIDIR YANLIZ OLMAN.
            O güneş balığı dediğin, ay balığı olmasın sakın?
            Her yaz akdeniz ve egede birkaç tane yakalanır ve genelde gazetelerin arka kapak veya ikinci sayfasında resmi olur.

Buradaki insanların çoğu yaz kış denizde, kışın giremeyende eksik ekipman(maddiyatlada alakalı)
            nedeni ile kışı heyecanla bekleyerek geçiriyor.
            Ben bu siteye bir tane resim göndermedim. Her resmi benim avım gözü ile görüp heyecanlanıyorum. Buna bir nevi PAYLAşIM diyebiliriz. Bu duyguyu paylaşanların çoğunlkta olduğuna eminim.
            Ben çöp topladım yürüyüş yaptık diye ukalalık yapma, sen nerden biliyorsun, buradaki kaç kişinin peşinden çöp topladın kıyılarda. Kimin nerede hangi faydalı işi yaptığı sadece kendi vicdanını bağlıyor, yeni yada bilmeyen, yada aklı kesmeyene uygun dille bunları öğretmek gerekir, kafasına vurmak değil.
            Tuzun kuru herhalde hiç balık satmamışsın. inşallah satacak duruma gelmezsin. Adabı ve ahlakı ile avladığı balığı satmak zorunda kalan arkadaşlara
            benim lafım yok, olamazda.
            Sen gece elinde fener avı hastalığını tedavi ettirmeye bak, burada yapanı zaten uyarıyoruz. Kimsenin beynine akıl, kalbine vicdan çakacak halimiz yok. Yapanı Allah ıslah etsin.
            Sana son sözüm şu: burada zıpkıncılığı bırak, toplumun her sosyal ve kültürel tabakasından insan
            bilgilerini, heyecanını, ortak zevkini paylaşıyor yani bir topluluk
            sana ilk sözümdü SUYU BULANDIRMA.
            Bal?k ça??rmay? bilmem, onlar beni ça??r?r

Can ARSLAN ?stanbul 13/11/1971

Yorum yap

farmer Nickli Üyeden Alıntı
              Yarım Adalı kardeşim,

Düşüncelerin gerçekten çok güzel. Deniz beni de çağırıyor emin ol. Ama ah anasını satayım para kazanmak zorunda olmak varya!!! işte o yüzden her çağrıya kulak veremiyorum. İşim olmazsa para kazanamazsam denizimin de olmayacağını bildiğim için çalışmak zorundayım. Ne mutlu sen bu konuda rahatsın sanırım. Bir de adın ne acaba? :lol: :roll:

:lol: :lol: :lol:
              Özgür ?ener 1978 ?ZM?R / GAZ?EM?R
              http://img275.imageshack.us/img275/4...erteam13yk.jpg
              Herkese sayg? göster ama kimseye yaltaklanma.

0532 161 66 20

Yorum yap

güzel kardeşim şeytan burda değil şeytan taşlanan yerde taşlanır, yapman gereken bilgi ve ahlakını paylaşmaktır bu bir,
                açık söylüyorum ben bu işe başlayalı 6 ay olmadı hala yüzmeyi bilmiyorum ve ilk kez gece dalışı yaparak bu işe başladım toplasan 5 kez dalmışımdır, ama ne zaman gündüz daldım bir daha gece dalmadım ve hiç tüp kullanmadım kullanmayıda gece dalmayı düşünmediğim gibi düşünmedim bu iki
                benim meralarımda 1 gram pislik olmaz zira vatanımın her karışı kutsaldır yanlış anlama çevreci değil milliyetçiyim bu toprağa ben ve benim gibiler sahip çıkar çevreci gider ajanlık yapar yaptığını bile bilmez bu üç,
                senin kalıbına yazık eğer tüple zıpkın avı yapıyorsan ilk fırsattada gerekeni hukuken yaparım bilesin türkün devleti en az türk kadar edeplidir bir yasa varsa uygulanması için gerekeni yaparımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...
                ama sana tavsiyem insanları uyarman onları yönlendirmen ve bilgini paylaşman , doğru ve yapılması gereken budur.......

Yorum yap

bu resimdeki balıgı bilen varmı...???

http://www.komikler.com/komikresim/r...0801&page=1&g=

Yorum yap

Ya kardeşim kimse sana karşı bişey demiyor.Sen yazılarınla tepki çektiğini farketmedinmi daha.Amacın ne.Ya bizim yaptığımız gibi bu forum içinde yasa kural uyumunda fikir alıp vericen Yada hiççççç foruma girmicen.Bunun lamı cimi yok.O bunu yapmış bu onu yapmış yok.Kurallar açık ve net ister uy ister uyma.Bu sana kalmış.Ben seni ne şeytan ne günah keçisi olarak görüyorum.Sadece ya bizim gibi ol yada terket.Denizi koruma çabaların içinde canı gönülden kutluyorum.

Yorum yap

komik arkadaş
                      :)
                      komik

Yorum yap

........................................

Yorum yap

şeytan neler diyo öle yaww :P

Yorum yap

Allah sas1rtmas1n ......

Yorum yap

Oktay UZDİYEM Nickli Üyeden Alıntı
                              Ya kardeşim kimse sana karşı bişey demiyor.Sen yazılarınla tepki çektiğini farketmedinmi daha.Amacın ne.Ya bizim yaptığımız gibi bu forum içinde yasa kural uyumunda fikir alıp vericen Yada hiççççç foruma girmicen.Bunun lamı cimi yok.O bunu yapmış bu onu yapmış yok.Kurallar açık ve net ister uy ister uyma.Bu sana kalmış.Ben seni ne şeytan ne günah keçisi olarak görüyorum.Sadece ya bizim gibi ol yada terket.Denizi koruma çabaların içinde canı gönülden kutluyorum.
                              arkadas gerekeni soylemiişşşş
                              Z?YACAN BAYAR // ?ZM?R
                              http://ziyacanbayar.blogspot.com/

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X