Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Denizli`den

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Denizli`den

Herkese merhaba, Denizlili arkadaşlar birbirimizi tanıyalım kaynaşalım belki bir hafta sonu hep beraber bir yerlere dalmaya gideriz...

Hocam merhaba, Denizli' den değilim ama yaza o taraflara gelmeyi düşünüyoruz. Adana' ya gelirseniz bekleriz.

Yorum yap

Merhaba İzmir'den selamlar...

Yorum yap

merhaba adabeyi ben denizliden özdemir zıpkınla balık avıkonusunda bana yardımcı olursan sevinirim tanışalım

Yorum yap

Selam özdemir tanışmayı bende isterim...

Yorum yap

Slm Adabeyi birgün yüksek katılımlı bir orgnizasyon yaparız ve orada herkes tanışır..

Yorum yap

Ayvalık'tan selamlar hoşgeldiniz

Yorum yap

İzmirden selamlar

Yorum yap

adabeyi denizlideysen ben denizli adliyesi infaz kalemindeçalışıyorum.Bana tefon ile ulaş tanışalım zıpkınla balık avlamada hiç tecrübem yok sadece geçen yıl bir hafta kurs aldım. Malzemelerim tamam. Bana cavap yaz.

Yorum yap

slm cem abı ben 3 ay oncesıne kadar denızlıde oturuyordum sımdı ızmıre unıwersıte ıcın gıttım hafta sonları denızlıdeyım tanısalım dalıs kakkındakı bılgılerımızı paylasa bılırız :)

Yorum yap

cem bey merhabalar denizlide bikaç arkadaşımdan hariç dalış meraklısı olduğunu bilmiyordum umarım birgün denizlili arkadaşlar tanışıp hep beraber dalışa gideriz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X