Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Bayramda bodrum

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Bayramda bodrum

Bayramda bodruma geleceğim, orada ikamet eden dalış dostları varsa görüşmek isterim. 1 hafta orada olacağım, yarışma öncesi meralardaki balığı belli bir düzeye indireyim :P

Mert bende bu akşam çıkıyorum yola, 1 hafta bodrumdayım, telefonum:0505 464 0406,
    Cumartesi sabahı Güvercinlik- pina yarımadasında olcam beklerim ...

osman

Yorum yap

Bodrumda bildiğiniz meralar var mıdır güzel, 0-20m. arasında biryerler tercihimdir. Mera adı veya gps datası atarsanız sevinirim, teşekkürler

Yorum yap

slm dostlar

slm ben örende oturuyorum, bayramda izmire gideceğim inşallah başka bir sefer beraber dalarız. Saygılar

Yorum yap

Bodrum'da dalış

Merhaba Arkadaşlar,
          19 Mayıs'ta birkaç arkadaş Bodrum-Güllük civarına gideceğiz, tavsiye edeceğiniz dalış yerleri var mıdır acaba?
          Selamlar,
          Sea you...

Serdar ALTINB?LEK

Yorum yap

Cevap: slm dostlar

Recai Demir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            slm ben örende oturuyorum, bayramda izmire gideceğim inşallah başka bir sefer beraber dalarız. Saygılar
            recai abi örende bana tavsiye edebileceğin güzel meralar varmı ben de hanayda oturuyorum cok dalgalı ve bulanık oluyor ancak yazları buralar iyi

Yorum yap

Cevap: Bayramda bodrum

Ajan 948 şaka gibisin valla , Recai abin o mesajı 4 sene önce yazmış.
              Türkay Demiro?lu
              ?stanbul-F?nd?kzade
              01.03.1967
              0 Rh+

Yorum yap

Cevap: Bayramda bodrum

mert138 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Bodrumda bildiğiniz meralar var mıdır güzel, 0-20m. arasında biryerler tercihimdir. Mera adı veya gps datası atarsanız sevinirim, teşekkürler
                Bende bi saka yapayim gps datalari duruyorsa cok makbule gecer:)
                AHMET MADEN
                T?REBOLU/G?RESUN
                0506 633 39 09

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X