Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ayvalık

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ayvalık

Arkadaşlar,

Ayvalık taraflarında dalış bölgeleri tavsiyesinde bulunacak arkadaşlar var mı? Bir arkadasımla bu cumadan o civara gidicez, ilgilenen varsa beraber de dalıs yapabiliriz. Bir de cundadan tekneyle gidilebilecek guzel yerler var mi? Ve tekne ayarlamak kolay midir?
    Her yeni dal??, yepyeni ufuklara aç?lan penceredir.

Eray Özer
    Freediving SSI Level 2
    0549 6804129

eray meraba ,ayval1k için biraz erken bence , aral1g1n sonunda levrek ak1n1 baslar subat sonunda biter ama yinede her mevsim bal1k bulmak muhtemeldir
    badavut c1var1nda iri levrek ve sivri burun ,kefal avlard1m eskiden hala varm1 bilmiyorum cunda adas1nda da hicaz kaptan1 bulursan yard1mc1 olacag1n1 san1yorum...
    uzun bir tüfekle gitmeni tavsiye ederim bölgede pek kayal1k yoktur genelde eriste ve otluktur ...
    bu arada bende kosuyolunda oturuyorum istersen tan1s1r1z....selamlar sevgiler....

Yorum yap

Murat bende yazın orlarda oluyorum, benim iki zıpkınımda 75 lik. bir tane 90 lık almayı düşünüyordum, orlarda daha mı uzun bir tüfek iyi olur? ne dersin? 100 veya 110 luk mesela.

Yorum yap

sezai kardes orada su çok temiz oldugu için ve genelde sessizce dibe yat1p bal1g1n o berrak suda yan1n1za gelmesini beklediginiz için tüfek ne kadar uzun olursa okadar avantajl1 olur ama 90 ve ya 100 lük bir tüfek de rahatl1kla is görür. genelde av olarak da çipura ,levrek ,kefal sivri burun ,sargos ,karagoz ,sarpa ve bolca da ahtapot vard1r
        iyi avlar .....

Yorum yap

Murat bu sene, sabah suya girdin girdin. saat 10 dan sonra ben zıpkının ucunu göremedim. badavut falan iyimiydi acaba?

Yorum yap

Murat Merhaba,

Bilgiler icin sagol ozellikle tekneyle bir yerlere gitmek cok enteresan olabilir. Ben karadan ulasılamayan yerleri her zaman bakir gormusumdur ve sanki daha buyuk potansiyele sahip gibi dusunurum.
            Komsu oldugumuza gore tanısmak isterim..Hatta belki bir dalıs falan bile yapabiliriz.
            Bu arada benim bayramda gokceadaya gitmekle ilgili bir dusuncem var, eger hava guzel olursa ve durumlar uyarsa. Cok methini duydum bir de imrozlu olarak senden dinliyim:)
            Her yeni dal??, yepyeni ufuklara aç?lan penceredir.

Eray Özer
            Freediving SSI Level 2
            0549 6804129

Yorum yap

valla hakl1s1n sezai rüzgar1n durumuna göre yer belirlemek laz1m ama lodos almaya baslad1m1 cepheden ,pek dalmamak laz1m ,

eray bulusup tan1s1r1z bir hafta sonu çok memnun olurum ,ada için de özeline mesaj att1m ...
              sevgiler sayg1lar....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X