Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ÖZÜR hk.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ÖZÜR hk.

Merhabalar;
    Öncelikle İzmir de yapılan iftar yemeğine elimde olmayan sebeplerden dolayı katılamadım.Bu yüzden bu organizyasyonu gerçekleştiren ve tüm katılan arkadaşlardan çok çok özür diliyorum...

Organisyasyona katılamama durumum ise annemin guatr troit bezinin aşırı büyümesi ve soğuk nodüllerin bulunmasından dolayı acil olarak ameliyat edilmesi ve tarih olarak 17 Ekim 2005 tarihi evet depremlerin olduğu gün ameliyat yeri ise Yeşilyurt Devlet Hastanesi genelde herkes yerini bilir.Ameliyathaneler ise -2 dedikleri yerin 2 kat altı.
    İlk olan depremi 5.7 yi daha ameliyata girmeden yaşadık ve başladık anneme moral aşısı yapmaya devamlı gitmek istiyordu neyseki kandırdık ve ameliyata soktuk ve diyorum ki keşke sokmaz olaydık.İlerliyen saatlerde 5.9 ve 5.6 şiddetindekinler oldu bu arada küçük olanları saymıyorum.Tabi o şiddettedi depremde annem içeride ameliyatta hasta yakınları koşmada bulunduğumuz yere bina aralarından ve asma tavanların olduğu yerden toprak yağmakta boru patlaklarından üzerimize sular damlamakta ameliyathane doktorları hemşireleri vs.herkez dışarıya kaçmakta,ben ise babam ile çaresizlikten oturmuş insanlara bakıyoruz ölüm gelecek ise buradada bulur dışarıdada bulur diye birbirimize teselli veriyoruz nasıl bırakabilirsinki içerideki canımız kanımız annem bu arada içeride kimsede olmadığından ne haber alabiliyorsunuz nede elinizden birşey geliyor.Soruyoruz ameliyat bittimi durumu ne nasıl diye kimseden cevap yok.Katil olmak gerçekten içten değil neyse her yer sakinleşti ve bir liste yapmışlar ameliyatı bitenler diye şükürler olsunki bizimkisi bitmiş ve yoğun bakıma almışlar 2 saat sonra ise servise alacaklar diye bilgi aldık..Servise çıktık başında refakatçi olarak 2 gece kalınca inanın hiçbirşey insanın aklına gelmiyor.

Bugün işyerine geldim ve siteyi incelerken yemek aklıma geldi.Sanırım yemek yapılmış, katılamadığım için ise herkesden tekrar özür dilemek ve İzmirli dostlarımıza büyük geçmiş olsun dileklerimi ulaştırmak için mesaj yazma ihtiyacı duydum.Anlayışınız için teşekkür ederim.Bir dahaki organizyasyona NASİP olur ise katılmak üzere...Saygılarımla...

geçmiş olsun etem bey.

Yorum yap

Geçmiş olsun

Yorum yap

Geçmiş olsun
        kamil dikmen
        1974 istanbul beykoz

Northern Lad

http://zipkinci.com/galeri/data/media/3/logo_2.gif

Yorum yap

geçmiş olsun senin durumun herşeyden önemli
          Hakan Ceyhan (kyocera)
          Karata? ?ZM?R

hay ?z. yi.

Yorum yap

Öncelikle geçmiş olsun, sağlık herşeyden önemli.
            Organizasyonların devamı gelecek, Ege Bölgesinin maşallahı var.
            "Totally Addicted To Bass"
            Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

geçmis olsun ...

Yorum yap

etem gecmişolsun cok uzulduk saygılar

Yorum yap

Etem geçmiş olsun.şanssız bir durum-önemli olan sağlık- bende aynı sebeplerden dolayı yemeğe katılamadım inşallah bir dahaki organizasyona
                  YUSUF ÇAYIR-1973-

Yorum yap

etem bey büyük geçmiş olsun.annenizede acil şifalar dilerim.saygılar :lol: :lol: :lol:

Yorum yap

Geçmiş olsun acil şifalar dilerim.

Yorum yap

Geçmiş olsun der, acil şifalar dilerim.

Yorum yap

İlginiz ve dilekleriniz için herkese çok teşekkür ederim..
                          Yüce Allah'ım böyle bir günü düşmanıma dahi yaşatmasın...

Yorum yap

Geçmiş olsun etem bey.
                            http://img10.imageshack.us/img10/8146/av99.gif

Cüneyt Ercan
                            1970/?ZM?R

Yorum yap

geçmiş olsun etem abi...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X