Duyuru

Gizle
No announcement yet.

18-EKİM-2005 ZIPKINCI DOSTLARI İFTAR YEMEĞİNDE BULUşUYOOOR

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 18-EKİM-2005 ZIPKINCI DOSTLARI İFTAR YEMEĞİNDE BULUşUYOOOR

NASİPSE 18 EKİM 2005 TE İZMİR TENİS KLUBÜNDE İFTAR YEMEĞİNDE BULUşMAK İSTİYORUZ.BU YEMEĞE İSTANBUL YÖNETİMDEN ARKADAşLARIMIZDA DAVETLİDİR.YEMEK FİX MENÜ AÇIK BÜFEDİR VE 20 YTL OLARAK ANLAşMA YAPILMIşTIR.ALSANCAKTA DERİN EGE ARKADAşIMIZIN BARINDA (FISTIK BAR)YAPTIĞIMIZ BULUşMADAN DOLAYI HERKESE TşK.EDİYORUM VE BU GÖRÜşMEMİZİN DAHA DA KALABALIK OLMASI İÇİN HER ARKADAşIMIZIN ELİNDEN GELEN İLGİYİ GÖSTERMESİNİ BEKLİYORUZ.BU BİR BİRLİĞE ÇAĞRI GÖRÜşMESİDİR.GELECEKTEKİ KARARLARIMIZIN TEMELLERİNİ ATMAK İSİTYORUZ. BÜTÜN ZIPKINCI DOSTLARIMIZA AÇIĞIZ.BÖYLE GÜZEL BİR DOSTLUK ORTAMINDA BULUNMAK İSTEYENLER LÜTFEN BENİ ARAYIP REZERVASYON YAPTIRSIN.
    TELEFON NUMARAM 0 532 432 35 32 TUNCER
    NOT CTSİ 08.00-14.00 ARASI DALIşTAYIM 14.00 TEN SONRA TELEFONLA ARAYABİLİRSİNİZ.HERKESE şİMDİDEN TşK.EDERİM.SAYGILAR

Abi ben bu kadar yıldır izmirliyim tenis klübünü bilimyorum cahilliğime ver nerde burası??

Yorum yap

FUARIN İÇİNDE KAHRAMANLAR KAPISI GİRİşİNE YAKIN OLMASI LAZIM. :D :D

Yorum yap

Arkadaşlar menu açık büfedir doymadan çıkmak yok :)

Yorum yap

Merhabalar;
          Aslında fazla söylenecek bir şey yok bundan önceki buluşmamızın ne kadar güzel ve samimi havada geçtiğini gelen arkadaşlarımız ve fotoğraflar ile ispatlandı.Ama artık ciddi bir alt yapı ile bölgemiz hakkında alınması gereken kararların ve bize artı getirecek faliyetlerin konuşulacağı ve tartışılacağı bu birlik ve beraberlik yemeğimizde tüm bölgelerdeki arkadaşlarımızı davet ediyoruz.Biliyorsunuzki böyle oluşumlar kişi sayısının fazlalığı ile daha bilinçli ve daha tartışılabilir ortamlar doğurmaktadır.Her katılan arkadaşlarımızın en küçük fikir sunmaları ileride yaşanacak sorunların üstesinden gelmekte bize çok büyük faydası olacaktır.Bunun için ise geçen buluşmamızdan daha fazla katılım beklemekteyiz.Sizlerden ricam katılım sayımız çok olsun ki konularımız tam netlik kazansın ''BİZLER TEK KANATLARI OLAN MELEKLERİZ,ANCAK BİRBİRİMİZİ KUCAKLIYARAK UÇABİLİRİZ'' Birliğimiz için herkezi bu güzel organizyasyona bekliyoruz.Ayrıca bu organizyasyonu gerçekleştirmek için emeği geçen herkeze teşekkür ederim.Hadi arkadaşlar Tuncer abinin telefonunu arayarak randevu alınız ve ayrıca katılım belirlemek için bende varım olarak başlık altına gönderiniz..Saygılarımla..

Yorum yap

Bende varım..

Yorum yap

Orda olacağız inşallah bir mani çıkmadığı takdirde...

Yorum yap

Ben kafadan varım kardeşlerim ;

Böyle sıcak dostluk ortamı fırsatını bir kez daha yarattığınız için teşekkürlerimle..

haydi izmir tayfası , sizleride görelim aramızda.....
                :P

Yorum yap

birliktelik

arkadaşlar,sitede ve aranızda yeniyim....ama sizlerle tanışmak,konuşmak istiyorum,allahın izniyle bende orada olacağım...inşallah çok güzel olacak

Yorum yap

aramıza hoşgeldin diyelim o zaman FATİH kardeş

Yorum yap

Arkadaşlar sizler için uğraşılıp emek veriliyor katılımcı olmanızı diliyoruz.

Yorum yap

Benim akşam vardiyama tesadüf ediyor. Ama işi kırıp gelmenin bir yolunu bulurum herhalde. Olasılık fifty-fifty.

Yorum yap

HERKESİ BEKLİYORUZ ARKADAşLAR. BU BİR FIRSATTIR.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X