Duyuru

Gizle
No announcement yet.

FOÇADA KIYIDAN BALIK TUTABİLEN VARSA ÇIKSIN ORTAYA

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• FOÇADA KIYIDAN BALIK TUTABİLEN VARSA ÇIKSIN ORTAYA

Arkadaşlar merhaba. Ben foruma yeni katıldım. İsmim Bora. İzmir Karşıyakada oturduğum için ancak akşamları iş çıkışı oltaya vaktim oluyor. En yakınyerde Foça (eski veya yeni) olduğu için oraya gidiyorum. Ama her türlü yerde hertürlü yemlerle deneme rağmen kıyıdan doğru düzgün iri balık hiç alamadım. küçük karagöz veya lidaki geliyor genelde onlarıda geri bırakıyorum. Bildiğiniz yerler varsa yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden herkese çok teşekkürler. Saygılarımla.

pike hoş geldın aramıza istersen oncelıkle tanısma kısmına bır merhaba yaz herkez senı tanısın ve profılden ımza kısmına ısım soy ısım ve dogum tarıhı ekler ısen senı daha ıyı tanırız bora tekrar hos geldın saygılar

Yorum yap

abi önemli olan yer değil
      doğru yem
      doğru zaman
      doğru malzeme
      bu üçü birleşince istediğin balığı yakalarsın sana tavsitem hafta sonu hava aydınlanmaya başlarken oltanı suya salla

Yorum yap

yeni foçada lunapark ın önü,arka koy,halk plajı,burunucu plajı(iskelenin sol kısmı) özellikle ekim sonunda doğru mamun,kurt,sardalya ve yengeçle iyi çupra çıkartır
        rasgele

Yorum yap

eski focada balık tutamadıysan mutlaka bir problem olmalı!

Yorum yap

eski foça limanda bizim amatör tanıdıklar
            hamurla kiloluk topanlar aldılar ya sinek iğneyle
            hanedan tarafları da iyi balık yapar malum dip yapısı falan çupraya çok uygun
            dalış yasağıda olunca balıklar çok rahat ordaki

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X