Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Tekne ile Av Organizasyonların Düzenlenmesi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Tekne ile Av Organizasyonların Düzenlenmesi

Selam arkadaşlar,böyle güzel bir siteyi hazırlayanlara öncelikle teşekkür ederim.Diğer forumlarda özellikle İstanbullular Organizasyon Düzenlenmesi konusunda oldukça başarılar.Bende İzmir için teknesi olan ya da olmayan tüm arkadaşların birleşip her haftasonunda farklı bölgelerde (Ege de) gerek tanışmak gerekse avlanmak için toplanalım derim.Bu konuda önerilerinizi bekliyorum,saygılarımla

ben varım . :)

Yorum yap

Ben de gelirim valla... neden olmasın.. malum bekarlığın son demlerini yaşıyorum.. belki bi daha fırsat bulamayabilirim yaniii... Dalış için değil ama toplanmak için ... :lol:

Yorum yap

bende varım

banada uyar beyler..... :)

Yorum yap

yapılmalı diyorum

Yorum yap

Bencede böyle bir organizasyon çok başarılı olur, ama bence özellikle izmir ve çevresi için bu kadar çok dalgıcı memnun edecek mera kalmadı gibi. Bence çokluktan kuvvet doğar mantığı ile hareket edilip menzili biraz uzatıp gökova körfezi, göcek, datça, babakale vs gibi bakir sayılabilecek yerlere seyrek geziler düzenlemek daha çekici olacaktır. Önemli olan gidilecek yerde organizasyonu yapacak, tekneyi bulacak ve doğru meralara götürecek biri lazım, benim şahsi kanım bu işi Ozan gayet iyi yapar. Benim İstanbul'dan dalgıç arkadaşlarım ara ara Datça taraflarına geziler düzenliyorlar, onlar taaaa İstanbuldan bu işi yapabiliyorlarsa bizde buralardan yapabiliriz diye düşünmekteyim demi Ozan !!!!

Yorum yap

Abi hemen yapalım .. Arkadaşlar cumartesi yada pazar günü dalışa gelebilecekler izmirde oturanlar yada izmire gelebilecek olanlar parmak kaldırsın :)

Yorum yap

Ozan hadi yapalım demeden şu işin fizibilitesini yapsan. Örnek olarak Datçada bir tekne bulsan ya da nerde olursa , maliyetleri öğrensen desen ki 2 günlük dalış turu şu kadar maliyet ya da ulaşım dahil gidiş geliş bir günlük tekne ile şurdan dalışın maliyeti bu kadar desen. Gelmek isteyenler bildirse ki maliyeti kaç kişi bölüşeceğimizi bilsek vs. vs.

Yorum yap

sevgili egeli arkadaslar..ayip olmuyormu yani?
                  oguz kardes mera kalmadi diyor.sizin oralarin her yeri mera.halimize biz yanalim.!!! ege bu konuda en avant yer gibi.1/2 saat uzakl ulasimla nefis meralara ulasiliyor.
                  burda yumurtalik korfezi vardi.yok gemi batti.(tahliller iyi diyorlar ama) .yok botas hatlari derken izmit korfezine dondu.karatas yasak..elimizde bir tek.mersin seridi var.oarda da balik fazla yok.
                  biz de oralara mi gelsek acaba..? :D
                  selamlar..

Yorum yap

Arkadaslar, ben de firsat bulursam gelirim, organizasyonu destekliyorum.
                    Yusuf Ziya ?ipal

Yorum yap

Ne desen Haklısın Mehmet Abi;

Ben sadece İzmir ve yakın çevresinde böyle bir organizasyonu besleyecek bir mera yok demek istemiştim.
                      Tek başına 5-6 saat yüzdüğün bir yerden 2-3 karagöz 2-3 kefalle çıkınca insan demoralize oluyor. Ozan'ın Karaburun resimlerine dikkat edersen o kadar saat yüzüpte alınan sonuca bakarsan o meralar hakkında olumsuz bir kanaata sende varırsın, -kaldı ki Ozan'ın nefesinden veya tekniğinden yana şüphem yok- . Tabi ki hafta sonu yemeklik balığımızı vurmak için sizden biraz daha şanslıyız, ama şu aralar devamlı 3 kişi gidiyoruz dalışlara, arkadaşımızın tekneside var mekan sorunumuz yok, buna rağmen gittiğimiz yerlerden çoğunlukla bir arkadaşımız boş çıkabiliyor (hep aynı kişi boş olmuyor tabi ki). Her zaman başımızın üstünde Yerin var Mehmet Abi gel bekleriz, hatta bu taraflarda bir görev bir pozisyon ayarla gel Mehmet abi.

Yorum yap

selam arkadaşlar,
                        Ben Aydın da yaşıyorum.böyle bir organizasyon gerçekleşirse bende katılabilirim.

Yorum yap

bende gelirim. tekneye yıldırım düşeceğini bilsem yine gelirim. :D

Yorum yap

BEni de kabul ederseniz gelmek isterim ama ne zmn

Yorum yap

arkadaşlar eylül ayında düşünülmüştü ve kimse sesini çıkarmayınca yattı.hatta ben başka bir başlıkla tekne dalışı ne oldu dedim ama hala 0 mesajla duruyor.yani anlıyacağınız.bu iş yaş :)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X