Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ege de balık avı ama nerede?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ege de balık avı ama nerede?

Herkese selam,
    İzmir' de oturuyorum. Yaklaşık 14 yıldan beri Akçay' da dalıyorum. Levrek ve kefal çoğunlukta ancak hafta sonları gitmek her zaman mümkün olmuyor. Tavsiye edebileceğiniz yerler varsa sevinirim.

Baturay Bey, öncelikle foruma hoş geldiniz diyor ve profil kısmından imza bölümüne ad-soyadınızı yazmanızı rica ediyoruz.
    Yer sorunuza gelince Seferihisar, Çeşme, Karaburun taraflarında av yapabileceğiniz yerler mevcut. Forumdaki önceki yazışmaları okursanız bu yerleri öğrenebilirsiniz.
    "Totally Addicted To Bass"
    Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

Mustafa bey, yanıtınız için teşekkür ederim.
      Keşke Bu dalış yerleri için bir forum oluşturulsa... bulması oldukça zor oluyor.
      Herkes bir şey yazmış ama hep yer olarak.
      Biraz daha detaylı olsa bulması daha kolay olur sanırım...

Yorum yap

O çevrede oturanlarla baglantı kurmaya çalışın.Mesela benle 8)

Yorum yap

Aramıza hoşgeldiniz.sana yakın olan heryerde dalabilirsin.
          http://img10.imageshack.us/img10/8146/av99.gif

Cüneyt Ercan
          1970/?ZM?R

Yorum yap

3 senedir izmirin her yerinde dalıyorum.Hatta enson olarak narlıdere istikam bölgesinde daldım.Kayalık olduğuiçin çok balık var.bilginize

Yorum yap

istikham bölgesinde görüş güzel olduğu zaman dalış güzel oluyor ben 1 kez denedim ama görüş yoktu hiç keyif alamadım hatta korkudan 10 dakika sonra çıktım. Ama tanıdıkların söylediğine göre iri sargos ve kefal oluyormuş

ayrıca güzelbahçe limanında mendireğin dışındada 1 kez dalmayı denedim görüş yine yoktu yine korkudan 10-15 dakika sonra çıkmıştım ama ordada daha önceden dalan tanıdıkların söylediğine göre iri kefal levrek sargos oluyormuş.

Yorum yap

Endien_HUNTER
                BİZ O MERALARI BULANA KADAR AZ TAZILIK YAPMADIK.HER İP UCUNU DEĞERLENDİRDİK.HER SÖZE KULAK KABARTTIK. Bİ GİDİN DENEYİN DENİLEN HER YERE BAKTIK.NE YAZ NE KIş.DONDUK YİNE GİYDİK O ELBİSEYİ.GÖRENLER SİZ MANYAKSINIZ DEDİLER.ACIYIP ALIN ISININ DİYE ÇAY GETİRDİLER.AMA SONUÇ ORTADA.ÇABA GÖSTERİCEZ,EMEK SARFEDİCEZ,ÜşÜCEZ,AÇ KALICAZ,BÜTÜN GÜNÜMÜZÜ HARCIYACAĞIZ VE SONUNDA NERDE NE VAR ÖĞRENİCEZ.BEN HALA OĞUZ KARDEşİME USTA DİYORUM.ONA ÇOK şEY BORÇLUYUM.BİZ BİLE HALA YENİ YERLER BULMAK İÇİN ARAşTIRIYORUZ.ELİMİZDE BANKO GİDİCEK 30 YER VAR İZMİRDE AMA şİMDİ BİLE YENİ YER İÇİN KEşİFLER YAPIYORUZ .KISACASI EMEK VERMEK LAZIM.
                RASTGELE

sevgiyle dal
                Mustafa Sinan ACARSOY
                Samsun 1970

Yorum yap

ewt ya narlıdere istihkam bölgesinde askeriyenin yanında dalmış biri kuzen teli doluydu diyo acaba sizdenm biriymiydi ki bay ii balık almış...

Yorum yap

baturay akçayda telokomda koray kardeşimiz var
                    onunla tanışırsan beraber gidip dalabilecegin yerlerde bulursun.kadırga taraflarını dene. :lol: :lol: :lol:

Yorum yap

atila Nickli Üyeden Alıntı
                      3 senedir izmirin her yerinde dalıyorum.Hatta enson olarak narlıdere istikam bölgesinde daldım.Kayalık olduğuiçin çok balık var.bilginize
                      İstihkam okulunun karşısındaki duvarın arkasından mı bahsediyorsunuz? İyi de orada dalmak yasak değil mi? Asker araban durur durmaz düdük çalıyor.

Yorum yap

evrim bey ilerde izsunun arıtma tesisi var.köprüyü geçtikten sonra oradan dalabilirsiniz.doğuya doğru şimdiye kadar hiç sorun çıkmadı.atila yılmaz 05352777032 izmir-yeşilyurt [email protected]

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X