Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Akçay,Altınoluk ve çevresinden dalış arkadaşı!!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Akçay,Altınoluk ve çevresinden dalış arkadaşı!!!

3 ay boyunca yalnız dalmak istemiyorum.Benimle dalışa gidebilecek arkadaşlar-abiler varsa sevinirim.Hem tanışmış hem dalış yapmış oluruz.Görüşmek üzere...
    Not:Acil deliriyorum:)

9 Temmuzdan sonra 15 günlüğüne Küçükkuyuya geleceğim.
    Geldiğimde buradan haber veririm olmazsa. Ayrıca o civarda dalan arkadaşlar var. Sanırım onlar da cevap yazarlar.

Yorum yap

dalis arkadasi

altınolukta nacizane bir yazligim var lakin nerede dalınır bilmiyorum. karaagactan ayvalığa kadar iyi bilirim ancak altınoluk tamamen acemisi oldugum bir yer

Yorum yap

Geldiğinizde msj atın haberleşelim.Dalmak için asos en iyisi herhalde.Araba sorunuda yok.İnşallah görüşürüz.

Yorum yap

Assos tarafı sorun olabilir belki. Bildiğim kadarıyla yasak bölge. Ama o civarlarda güzel yerler var sanırım. Geldiğimde mesaj atarım.

Yorum yap

tepee Nickli Üyeden Alıntı
            Assos tarafı sorun olabilir belki. Bildiğim kadarıyla yasak bölge. Ama o civarlarda güzel yerler var sanırım. Geldiğimde mesaj atarım.
            Asosun içi değil tabiki :D Kadırga koyu bu iş için ideal.Ben hep oralarda oluyorum.hiç sorun yaşamadım.

Yorum yap

derinlik

arkadaslar ben 10 mt den daha derine nefes yetistiremiyorum malum yaslilik. assos civarinda bu sorun olurmu

Yorum yap

Sorun olmaz levrek için 3 5 metre yeter herhalde.

Yorum yap

Sevgili Mustafa sanırım 10 temmuzdan sonra geliyorum.Assos biraz sorun olabilir.Kadırga'ya dalarız .Daha yukarılara da gidebiliriz.Ferhat Abi senden de haber bekliyorum.Halen İstanbul'dayım.Geldiğinizded mutlaka haber verin.Hem tanışmış oluruz hem de güzel bir av partisi vermiş oluruz.Bu arada yatak balığı dışında levrek olayı biraz zor.Neyse siz gelin de ayarlarız birşeyler.Görüşmek üzere.
                  Ardahan Dikme
                  [email protected]
                  Kuzey Egeliler____
                  Extrablatt geri döndü.
                  Poseidon A?k?na!!!

Yorum yap

Ok. Yine buradan yazışır, org. yaparız.

Yorum yap

Tabi beklerim buyrun gelin.Kadırga yada ilerileri iyi olur gercekten.Haberlerinizi bekliyorum

Yorum yap

Mustafa sen Altınoluk tarafında filansın herhalde.Güzel avlar yapacağız dostum.Sen orda deliriyorsun av diye ama sen gel de bir de bana sor İstanbullarda ne yapıyorsun diye.Görüşmek üzere.
                        Ardahan Dikme
                        [email protected]
                        Kuzey Egeliler____
                        Extrablatt geri döndü.
                        Poseidon A?k?na!!!

Yorum yap

İşim gereği Altınoluk'tan Ayvalık'a kadar heryerde bulunuyorum.Buralardan arkadaşlar msj.gönderirseniz bi çay içip sohbet edebiliriz,hafta sonu dalışta olabilir.

İsmail Yaman
                          Gsm:0533 6574709

Yorum yap

Ardahan dostum:)Altınoluk tarafında güzel dalışlar yapıcaz unutma bekliyorum..:)

Yorum yap

Temmuz 15' ten sonra ben de Ayvalık' tayım, gelmeden size haber veririm görüşelim tanışalım.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X