Duyuru

Gizle
No announcement yet.

dikili veya civarında av organizasyonu...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• dikili veya civarında av organizasyonu...

arkadaşlar izmirin ilçesi dikili yada candarlı tarafında yaklaşık gün sürecek bir organzasyon yapsak nasıl olur? motel ve yemek için önce sayı belirleyelim tarih için ise temmuz 1 (akşamı)-2-3 yada temmuz 8-9-10 nasıl olur ve uyabilecek arkadaşlar var mı? bize bu bölgedeki iyi meraları ve dalış arkadaşlarını gösterecek arkadaşlar hadi bakalım var mısınız organizasyona??
    Cihangir Soydemir
    Deniz Ula?t?rma ??letme Mühendisi
    ?zmir-Dikili

Slm böyle bir organizasyonun içinde olmak isterim. Tabi şartlar elverdiği ölçüde. Eğer bir organizasyon yapılacaksa bunun bademli-çandarlı arasındaki bir bölgede yapılmasının daha mantıklı olacağı kanaatindeyim. Mesela denizköy georgia yada kalın burun ideal yere örnek teşkil edebilir.

Çağdaş Seyyar

Yorum yap

çağdaş bey öncelikle teşekkür ederim ilgilendiğiniz için bence de denizköy adalr civarı uygundur... yeterli sayıda arkadaş bulmamız halinde hemen organizyon düzenleyelim... tekne yada zodiac olan arkadaşlarım var onarla irtibata geceyim...
      Cihangir Soydemir
      ?zmir-Dikili

Yorum yap

böyle bir organizasyona ben de katılmak isterim arkadşlar tabi zaman müsait olursa.temmuz 15ivarı ordayım sizden haber bekliyorum...

Yorum yap

ok uygar eğer o tarihlerde bize ulaşmak istersen 05054759854 nolu telefondan ulaşabilirisn...
          Cihangir Soydemir
          ?zmir-Dikili

Yorum yap

saol cihangir dikiliye gelince seni ararım tanışmış oluruz hem bol avlı dalışlar...

Yorum yap

Beni de sayabilirsiniz.. Gerçi uzun süreli kalamam ama hafta sonları olsun gelirim.... Bu arada Cihangir senden haber bekliyorum elbiseyle ilgili

Yorum yap

2-3 gün içerisinde dikili-çandarlı civarında olacağım. Cihangir bu tarafa geldiğinde haberleşiriz. Temmuzun ilk haftası umarım birkaç günlük boşluk ayarlayabilirim. Eğer tekne ayarlayabilirsek bademli çandarlı arasında zengin meralar biliyorum. Bu arada cihangir geçen yıl denizköy maltepe burnunun oradaki çiftliğin etrafından güzel levrekler almışsınız haberini aldım.

Çağdaş Seyyar (23)

Yorum yap

slm çağdaş hayırdır abi nerden hbr aldın?? kim söledi bakim?? orası çok iyiydi gerçekten ama artık yok galiba... sen en son nezaman daldın o civarda...
                  ben sanırım 21 haziran gibi dikilde olucam bana tel no verirsen ararım seni tekne kiralayıp yada bulup hemen dalışa gidelim ordaki meralar gerçekten çok iyi...
                  Cihangir Soydemir
                  ?zmir-Dikili

Yorum yap

ayın 22 itibari ile bende dikilide olacağım arkadaşlar. sizlerle tanışmak ve ava gitmek isterim..

Yorum yap

bir hafta 10 gün dikili doktorlar sitesi civarında olacağım.
                      cep: 0505 3954163

Yorum yap

Selam Mustafa, ben pazar günü Dikili' deyim. Bir iş için Akçay'a geldim, eğer uygun olursan pazartesi ya da salı günü görüşelim ne dersin? Bakarsın beraber bir dalış planı yaparız.. Senden haber bekliyorum 0505 475 98 54 nolu telefondan..
                        Cihangir Soydemir
                        ?zmir-Dikili

Yorum yap

Arkadaşlar ben de 30 temmuzda Dikili'deyim. Ararsanız tel 0505 521 34 14 Fatih Aksuoğlu. Çandarlı yol üstünde güzel yerler vardı sanırım.

Yorum yap

Fatih Bey her ne kadar kullanıcı adınızda ad ve soyadınız mevcut olsa da lütfen profil kısmından imza bölümüne ad ve soyadınızı ekleyiniz. Forum kurallarınca mecburidir.
                            "Totally Addicted To Bass"
                            Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X