Duyuru

Gizle
No announcement yet.

seferihisar'da dalış için önerebileceğiniz bir yer var mı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• seferihisar'da dalış için önerebileceğiniz bir yer var mı

Arkadaşlar slm,aranıza yeni katıldım.İzmir'e yakın olması ve yol güzel olduğu için ulaşımın da rahat olması nedeniyle seferihisar tarafına bir kaç defa gittim.Ancak umduğum gibi çıkmadı.Sizin önerebileceğiniz bir yer var mı?

evet arkadaşlar bu konuda ben de tavsiye bekliyorum :)

Yorum yap

Seferihisar, Sigacik ve civarı icin ben de tavsiye rica ediyorum. Botumun olmadıgını ve sadece arabamla ulasım saglayabilecegim, sorunsuz giris noktaları önerebilirseniz sevinirim. Arzu ederseniz beraber de gidebiliriz.
      Yucel Sahinbeyoglu
      Olympos - Antalya
      www.olymposdeepgreen.com

Yorum yap

arkadaşlar seferihisarda boşuna kürek sallamayın benim size tavsiyem balıklı ova ve karaburun arası hehmen hemen heryer müsait tavsiye benden

Yorum yap

birde imkanınız varsa çeşmeye giderken zeytineli köyü var onun arkatarafında kokar diye bir yer var yok böyle bir deniz muhteşem kesinl
          ikle görmelisiniz

Yorum yap

seferi hisarda ar campin plajının karşısında bir ada var adaya yürüyerek su içinden geçilebiliyor su belinize kadar gelir adanın arka tarafı iyi balık yapıyor

Yorum yap

eski foça inciradasında da iyi balık var ama dalişayasak bölge olarak görünüyor fakat zıpkını alan oralarda adaya gitmek için karadan el sallıyorsunuz gelip alıyorlar

Yorum yap

çeşmeye giderseniz ovacığa bir uğrayın harika denizi var çok soğuk kayalık bölgelerde balık var

Yorum yap

karaburunda yeni limanı geçince asfaltyoldan yamaca tırmanmaya başladığınızda sağa toprak yol giriyor arabayla girebilirsiniz kumlubük olarak geçiyor harika deniz ve serbest dalış için ideal 2 sene önce gittiğimde dalyan kurmuşlardı kefal yakalamak için adamlar bir kefaller yakalıyorlardı 1 tanesi 1.5 2 kg civarında ben normalde kendim kefal alıp yememorada yakaladılarından kefal aldık ve orada yedik ömrümde bukadar lezzetli bir kefali yemedim herhalde birdaha da oranın haricide biryerde bulamam ogün oradan denizden arkadaşlarla istakoz karagöz levrek aldık eğer yaşıyorsa kefalcilerde ağlarının yırtılmasından şikayetçiydi o mürenden ki müreni ben gördüm belimdeki balıkları bırakarak sıyrıldım abartısız bacağım kadar bir müren var orada haberiniz olsun 5 senedir dalıyorum çok müren gördüm ama okadar irisini görmemiştim cesarert edip zıpkın sıkamadım

Yorum yap

Seferihisar'ın her yeri mera arkadaşlar, yasak bölge dışında gireceğiniz herhangi bir yerden yemeklik balığınızı alırsınız.
                    Bu arada muratli ve antares kullanıcı adlı arkadaşlar, lütfen imza bölümüne ad ve soyadınızı yazınız.
                    "Totally Addicted To Bass"
                    Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

karaburunda o tarif edilen bölge yasak bölgeler arasında

Yorum yap

karaburunun yasak olmayan tarafı yok zaten.En işe yarayan yerler,en çok balık yapan yerler hep yasak.Diğerlerine bakmaya bile değmez ki balık değil canlı bile yok...
                        Onur KÜÇÜKMEM??O?LU
                        ?ZM?R

Yorum yap

haklısın divemasteronur kardeş sanki ayarlamışlar balık yapan yerleri yasak bölge yapmışlar

Yorum yap

:arrow:
                            Bu?ra BOYACI..

Yorum yap

Sığacık limanın solundaki adada daldık. O araları gezdim, balık göremedim. Sadece eşkina, müren ve ahtopot var.
                              Hakan Ceyhan (kyocera)
                              Karata? ?ZM?R

hay ?z. yi.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X