Duyuru

Gizle
No announcement yet.

APNEA zıpkınlarının üretim yeri ve DENİZKÖY...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• APNEA zıpkınlarının üretim yeri ve DENİZKÖY...

Selamlar.. Forumda ilk topicimi açıyorum; haydi hayırlısı.. Birkaç gün önce bir tanıdığın tavsiyesiyle siteye girdim ve dalış teknikleri, malzemeler vb. konularda birçok bilgiye buradan ulaşabildim.. Elimde zıpkınla balık avlayan kişilerin vcd leri mevcut.. Daha önce görmediğim zıpkındaki makara düzeneği, balıkların tele değilde bir ipe geçirilmesi ve kamuflaj olayını burada izlemiştim ama bu parçaların bir modifikasyon ile oluşturulduğunu bilmiyor; bunların hepsinin tüfek üzerinde bulunduğunu veya kamuflaj malzemelerinin hazır alındığını zannediyordum.. Meğerse makara sonradan; kamuflaj ise boya ile yapılıyormuş :) ..
    Neyse ben esas konuya geleyim; şu ana kadar kullandığım tüfek hisarın emektar 90`lık tüfeğiydi.. Fakat demirini çelik vb. almamıza rağmen tam randıman alamıyordum.. Daha sonra burada APNEA markasının övüldüğünü gördüm ve İzmir`de bir araştırma yaptık.. Ürünün, malzeme satan kişiler tarafından Manisa`da üretildiğini öğrendim.. Acaba Manisa`daki üretim mekanını bilen arkadaşlar burada mevcut mu? Malum Manisa sanayi siteleri beya büyük aramaya kalksak uzun sürer.. Bilen arkadaşların adresi yazmalarını istirham ederim..
    Bir de Denizköy civarının iyi balık yaptığını öğrendim.. Acaba tam olarak balık yapan yerleri tarif edebilirmisiniz? Ben plajın Batı kısmındaki yamacın altında 1 kez dalmıştım; iyi de balık vardı, lakin o gün başıma dalma sonucu saplanan ani ağrı denizi fazla araştırmama fırsat vermedi.. Nasipse bir daha ki gidişimizde artık bir şeyler yaparız.. :D
    --Cevaplar için şimdiden teşekkürler...

evet; biraz önce forumu dolaşırken apnea`nın adresini buldum:
    http://www.apnea.com.tr/

Yorum yap

Sed22 aramıza hoşgeldin İzmir ve Manisa gölgesindeki arkadaşlarımız eminim sana yardımcı olacaklardır.

Profilden imza kısmına isim soy isim yazmanı rica ediyoruz, forum kuralları gereğince mecburidir.

Görüşmek dileğiyle ,sevgiler saygılar.

Yorum yap

Kenan Evren Sanayi Sitesi 1314 Blok No:7 MANİSA
        Tel: +90 236 236 22 33
        fobrikası nın adres ve telefonu

Yorum yap

selam ege sakinleri ben dsalmaya yeni başladım veanlatılamayacak kardar keyif aldım ve devanm etmek istiyorum izmir ve civarında dalacak arkadaşlar ile dalmayı düşünüyorum adım hüseyin öğrenciyim adresim [email protected] selamlar

Yorum yap

hüseyin okşit Nickli Üyeden Alıntı
            selam ege sakinleri ben dsalmaya yeni başladım veanlatılamayacak kardar keyif aldım ve devanm etmek istiyorum izmir ve civarında dalacak arkadaşlar ile dalmayı düşünüyorum adım hüseyin öğrenciyim adresim [email protected] selamlar
            Benimle dalabilirsin istersen msn:ta[email protected] ama benimde bu işte hemen hemen hiç tecrübem yok. Ama dersenki maksat muhabbet olsun dalalım vurursak vururuz vuramazsak canımız saolsun ben herzaman hazırım...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X