Duyuru

Gizle
No announcement yet.

3 AY SONRA

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 3 AY SONRA

ARHKADAşLAR 3 AY GİBİ BİR SÜREDEN SONRA DENİZE HASRET OLAN BEN NİHAYET SUYA GİRDİM.YENİ ALDIĞIM ZIPKINIMI DENEYECEKTİM.SUYUN GÖRÜNTÜSÜNDEN VE DENİZİNCANSIZ YATIşINDAN OLACAK İÇİMDE BU GÜN HERHALDE KENDİ REKORUMU KIRARIM DEDİM :D AMA OLAY BENİM DÜşÜNDÜĞÜM GİBİ OLMADI,
    1-ALDIĞIM FAZLA KİLOLAR ELBİSEMİN İÇİNE GİRMEMİ TAM BİR KABUSA ÇEVİRDİ
    2-SUYA GİRDİKTEN SONRA BÜYÜK BİR HEVESLE TÜFEĞİMİ KURMAYA ÇALIşTIM BAşARAMADIM TAM BİR FİYASKO :oops:
    3-YAKLAşIK DÖRT SAATLİK DALIşIN SONUCU KOCAMAN BİR SIFIR,
    İNANIN BANA BİR TANE KEFAL VE BİR KAÇ KÜÇÜK SARGOZ DIşINDA HİÇ BALIK GÖREMEDİM,ÇOK şAşIRDIM.DALDIĞIM MERADAN KESİNLİKLE BOş DÖNMEYECEĞİMİ BİLDİĞİM HALDE HİÇ BALIK GÖREMEM BENİ TAMAMIYLA HÜSRANA UĞRATTI.
    ANTALYA'DA AVLANAN ARKADAşLARA DUYURULUR DENİZDE GÖRÜNTÜ GÜZEL,BENİM MERAM ÇOK KÖTÜYDÜ MERASI SAĞLAM OLANLAR şU GÜNLERİ DEĞERLENDİRSİN,DALIş İÇİN İDEAL GÖRÜş VAR.ARKADAşLARA DUYURULUR...
    NOT:APNEA 90'LIK ZIPKINIMIN LASTİKLERİ ÇOK SERT BİRİNCİ ÇENTİĞE DAHİ GEREMİYORUM YA BENİM GÜCÜM TÜKENMİş YADA GERÇEKTEN BU LASTİKLER ÇOK SERT...TAVSİYESİ OLAN VARMI HANGİ LASTİKLERİ KULLANAYIM..KOLUM BİRAZ KISA KALIYOR BU TÜFEK İÇİN :?: :!: :idea: YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM...(EĞER ZIPKINI KURAMADIYSAN NASIL 4 SAAT DALDIN DİYE SORABİLİRSİNİZ,ESKİ ZIPKINIMLA DALIşA DEVAM ETTİM)

Omer power 18 'likler nispeten daha yumuşak , deneyebilirsin.

Yorum yap

mehmet bey teşekkürler,fiyatları hakkında bilginiz varmı acaba...

Yorum yap

apnea 90 da beuchat lastik kullanıyorum.yanlız 16 dan fazla takma en iyi atış onda geliyor

Yorum yap

oktay tavsiyen için teşekkürler...

Yorum yap

oktay önerin için teşekkürler...

Yorum yap

Ben derimki gel 18 ile değiştirelim

Yorum yap

emrahcığım tavsiyene uyacağım,bu gün veya yarın yanındayım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X