Duyuru

Gizle
No announcement yet.

antalyaya geliorum bilginize

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• antalyaya geliorum bilginize

arkadaslar ayın 20sinde antalyaya gelicem once istanbuldan ordananakra sonra antalya yapıcam bırsey ısteyen brı arkadas varsa getırebılırm asıl amacım hem aıle zıyaretı hem dalmak istiyorum antalyada arabam mevcur dalış arkadasları varsa katılırlarsa sevınırım

kıvılcımcım... ayın 20si bayram oluyor sanırım...
    o civarda bende ıspartada olucam... dalış malzemelerimide götürücem yanımda... antalya 1buçuk saat ıspartadan... beraber dalış yapabiliriz...
    öpüyorum gözlerinden...
    :D :D
    örsan
    damarlar?mda tuzlu su dola??yor...

Yorum yap

örs evde mevcut sıkısırsan kalırsın ama alırım balıkları :P

Yorum yap

ne sahtekar ne üçkaatçı adamsın sen ya...
        bukadarmı olur... tamamdır abicim veririm balıkları... gelirken sana kurban eti getireyim diye düşünüyodum... ama bu balık olayından sonra zor... zıkkımın kökünü ye... :D :D :D
        şaka bi yana kıvıl telefonlarımızı alıp verelim birbirimize... bayramda antalyada operasyom yaparız...
        örsan

Yorum yap

05326338138 al gzl kardesim eheh babamda bazene vde oluor sen benım okul arkadasıdısnı bız snele okudla tanıstık oel dalmaya felan gitmedik aman diyim babam beni yarar

Yorum yap

aha şimdi düştün elime...
            yaktım çıranı...
            hahahhahaa...
            0 555 225 53 10
            örsan

Yorum yap

ben ucak biletimi aldım bile(biraz acıttı ama antalya ya 1 saatlik yolculuk için değer) orada görüşürüz artık ..orada emrah arkadaşımız var forum dan belki bize bir kaç mera gösterir:)

Yorum yap

ohhhh anasını satıyım özendirin bizi böyle biz evde oturup tez yazalım sizde antalyalarda balık kovalayın :lol: örsan ve kıvılcım inşallah bol balıklı valar yaparsınız ras gele

Yorum yap

ya kıvılcım valla merak ettim babn seni nasıl yarar hani senden iri olması gerekir adamın gozumde canlandıramadım..... :shock: :lol:

Yorum yap

heheh yücel abi yok babam benden ufak ama asker adam yakın dovus teknıklerınde uzman :) onuda gectim nakit akışını saglıyor

Yorum yap

BEYLER UNUTMAYIN BEN BURADAYIM herşeyden önce tanışmak güzel olucak,

Telefonlarınızı bekliyorum. 0 532 353 44 36 iş: 321 35 22

Yorum yap

BEYLER BİZ EN İİİSİ DALIş YERİNE KAYAK TAKIMLARINI GÖTÜRELİM YANIMIZDA.. BU NE YAAA!!! ULEN Bİ ANT.A GİDELİM DEDİK TARİHİN KARI YAGDI ANT. CİVARINA.. HOş TAM OLARAK HAVA NASIL BİLMİYORUM AMA GAZETELER ANT.KARLI DİYOR... EE NAPALIM BİZDE KARTOPU OYNARIZ ARTIK..... :cry:

Yorum yap

NEYSE BU GÜN ALDIĞIM BİLGİYE GÖRE HAVA AÇMIş ANTALYA DA AMA SU HALA ÇAMUR GİBİYMİş İNşALLAH ÇÖKER 1-2 GÜN İÇİNDE..BİZDE LEVROLARA ÇÖKERİZ..

Yorum yap

Erhan kardeşim inşallah senin +şansına güzel bir bayram dalışı yaparız . Bekliyorum.

Yorum yap

emrah ben hazır kıta bekliyorum... bu gece milleti ayarlayıp (sende bu gruba dahilsin) organizasyonu yapıcam... yarın yada ertesi gün itibarı ile suya girelim... hadi öptm...
                              örsan

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X