Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Antalya da LEVREK zamanı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Antalya da LEVREK zamanı

Antalya da bu aralar levrek ,kefal varmı ?

Havalar bozuk ava giden olduğunu zannetmiyorum..Ama bilen varsa söylesin en azından merakımız gitsin.
    Selçuk Nasuho?lu

Yorum yap

Kefaller bol arkadaşlar. Ama levrek yok bende kafayı yemek üzereyim.

Yorum yap

slm

iki hafta önce 750gr lık bir tane aldim

Yorum yap

sayın Ömer Arbag levreği nerden aldınız

Yorum yap

slm

bu söylenmez ama yat limanının dışından aldım abi sabah 7 de

Yorum yap

sayın swat Antalya da birkaç kez levrek girişimim oldu (Kundu çayı,Boğa çayı ve küçük çaltıçak) fakat temmuz ağustos ayı olduğu için ben alamadım. Üstelik teke kullanmıştım gerçi antalya da teke ye yaneç diyorlar. Antalya da oltayla levrek almak biraz zor galiba

Yorum yap

zor hemde çok zor.yok ki
                ayda yılda bir denk geliyor.

Yorum yap

ANTALYA DA KIYI BALIKÇILIĞINDA NE YAKALAYABİLİRİZ? (LEVREK GİBİ ZEVKLİ OLACAK)

Yorum yap

antalyayı bilmem ama ufak dere çay vs gibi tatlı suyun aktığı yerlerde güzel levrek yapar olta için, görüş güzelse neden zıpkın olmasın ;)

Yorum yap

slm

abi antalyada olata balıkçılğı bitik en azından körfez çevresinde ama bazen tekneyle cıkıldıgında barbun y6apıyor onun dışında nadir de olsa mercen gelir biz tekneyle cıktığımızda alıyoruz son bir haftadır balık yok bir ara bir levrek vurmöuştum damagında 3 lü iğne vardı hayvan yalancı balığa atlamış ama misinayı kopartmış ara sıra rastlayabilirsin geçen hafta 1er buçuk kiloluk iki kuzu aldım zipkınla onun dışındsa birşey yok bu hafta

Yorum yap

armağan bey antalyada levroları genelde çay ağızlarında sabah gün doğmadan ve akşam gün batarken kızıl zamanlarda alabilirsiniz(oltayla)
                        bu aylarda rapalaya pek gelmez daha çok çapari 5cm lik plastik balıkların her renginden denemelisiniz. sabah gün doğmadan mavi ve tonlarını gün ağırmaya başladığında pembeye dönmelisiniz. güneş tepedeyken yeşil turuncu akşam batarken siyah veya mavi denemelisiniz.

saygılar,

Yorum yap

Antalya da yılın her mevsiminde levrek oluyormu

Yorum yap

slm

yazın antalyda levrek keser eylül ekim gibi başlar sular soğuduğunda hayvan kıyıya geliyor

Yorum yap

antalyada levrek cok bol olur fakat bu sene sel fazla olmadıgından levreklerin kanaldan cıkmadıgı söyleniyor(büyük derelerden manavgat/kundu vs.)
                              levregin kulagına kar suyu kacmadan görünmez demeleride ondan ocak subat aylarında caltıcak civarlarında tek tuk aldık ama bu sene az sayıda var gecn yıllarda 10-12 kadar vuruyordum sanırım o büyük sellerden sonra dalyanlardan kacan levreklerdi..Gecen yıl ratla da cok yakaladık....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X