Duyuru

Gizle
No announcement yet.

mersin ve yumurtalık bölgesi bilgisi için

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• mersin ve yumurtalık bölgesi bilgisi için

MERHABALAR BEN MERSİN VE YUMURTALIK BÖLGELERİNDE SERBET DALIş YAPMAK İSTİYORUM BENİM AMACIM BALIK NESLİNİ KURUTMAK DEĞİL SADECE SPOR AMA GİTTİĞİM YERDEDE BALIKLARIN HAREKETLİLİĞİNİ GÖRMEK İSTERİM BANA BU HUSUSTA YARDIMCI OLUSANIZ SEVİNİRİM USTALARIMA SAYGILAR

selam Metin Bey nerede ikamet ediyorsunuz? bu haftasonu Tisan'a (yeşil ovacık yüzüne doğru)kaçıyorum, sizi de alabilirim?

Yorum yap

her zaman varım

bora bey her zaman varım fakat mesajınızı çok geç gördüm bir daha gidecek olyrsanız görüşelim ben adanadayım gelirseniz mutlaka tanışalım tel 0 322 352 13 57 iş tel hafta içi bu numaradan bula bilirsin teşekkürler :( :lol:

Yorum yap

meraba arkadaşlar.ben hasan bağlı 11 yıl mersinde görev yaptım şu an siirtte görevliyim.en büyük merakım balık avıdır temmuz ayında mersine dönücem. bu hobimi farklı ve bilinçli bir şekilde devam ettirmek istiyorum. zıpkın avı ve dalma konusunda bana bir öneriniz olurmu beni bilgilendirirseniz sevinirim. teşekkürler.....

Yorum yap

mm

hasan hocam mersin bölgesini çok iyi bilmiyorum ama geldiğiniz zaman beraber bazı bildiğim yerlere gide biliriz dalış konusundada yardım edebileceğimiz her konuda yardım ederiz saygılarımla

Yorum yap

cevap yazdığınız için teşekkür ederim Metin bey..geldiğimde haberleşiriz..ayrıca yeni yılınızı kutlarım..selamlar...

Yorum yap

mm

hocam bende sizin yeni yılınızı kutlarım geldiğinizde mutlaka beklerim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X