Duyuru

Gizle
No announcement yet.

merhaba

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• merhaba

merhaba arkadaşlar ben Ayhan Veziroğlu
    scspf Adana il temsicisi sitenizi Cengiz kaynar hoca ve Mehmet Çölpan
    arkadaşımdan öğrendim.
    federasyon ve çukurova sualtı ihtisas klubünde yetkiliyim
    bu konularda bana yazabilirsiniz elimden geldiği kadar yardımcı olabilirim
    hepinize mavi dalışlar.

Ayhan abi merhaba.Ben Çukurova üniversitesinde öğrenciyim.Geçenlerde Mehmet abi ile klüpte buluşmuştuk ama sanırım siz yoktunuz.Bana lisans konusunda yardımcı olmanızı isterim.İlerde yarışmalara katılmak istiyorum...

Yorum yap

Ayhan abi merhaba bende Onur gibi lisans ve diğer olabilecek bütün aktivitelerle ilgileniyorum olacak bir organizasyonda dernekleşmede her türlü destek sağlamaya hazırım.Saygılarımla

Yorum yap

Selamlar Ayhan Bey ben de Çukurova ünv. öğrencisiyim.. Onur ,Emre,Serkan ve ben Adana'da birlikte dalışlar yapmaktayız.. Lisans konusunda yardımcı olursanız seviniriz.Mehmet Bey'le konuştuysanız ayrıca Zıpkıncılara ait ayrı bir kol oluşturulacak sanırım..Bunu biz daha çok dalış bölgelerinde rahat edebilmek için istiyoruz..Balıkçı tekneleri taciz edebiliyor.. Ayrıca Adana'da dalışa yasak olan bazı bölgelerin biz gündüz ve nefesli (hobi ve sportif amaçlı) dalan arkadaşlara serbest olmasını dileriz..
        Saygılar..

Yorum yap

arkadaşlar 29 ekim bayramından sonra bir gün kararlaştıralım
          klüpde buluşup neler yapabileceklerimizi bir karara baglarız
          sizler ile birlikte olmak klübüz adına son derece önemlidir
          hepinize mavi dalışlar dilerim.

Yorum yap

Çok güzel olur..Akşam saatleri tercihimdir(okul dolayısıyla). Ben her akşam müsaitim..Diğer arkadaşların da fikirlerini alalım.
            Saygılar..

Yorum yap

Buluşma fikri çok güzel yüz yüze daha verimli olur.Emre gibi bende akşamları boşum örneğin saat 5 den sonra buluşabiliriz...

Yorum yap

Yaw Emre (buffalo) nerelerde.. Onur kulağından tutup foruma sokalım bişeyler yazsın :lol:

Yorum yap

Walla son duyduğumda levrek indiriyorlarmış serdarla.Ben yarın Adanaya dönüyorum hemen bi dalış planı yapsanız iyi olur yoksa size dalabilirim

Yorum yap

BULUSMA

SLM

ARKADASLAR YARİN (PAZARTESİ) AKSAM 5 DEN SONRA KLUPTEYİM.UGRAYABİLİRSENİZ GORUSURUZ.
                    DUN DENİZ REZALETTİ BUGUN CAM GİBİ OLDU HAYRET BİR SEY..
                    YA EMRE YİNE BECEREMEDİM BU EKLEMEYİ KOMPLEKS GELDİ VALLA.BİR DE BİLG.SERTİFİKAM VAR..GULME SAKİN.. :D
                    FOTOLAR KARATS DAN.(CUPRA KARAGOZ.).İSTAVRİT VE KEFALLER BUGUN ERTURDAN

Yorum yap

Bana 5 den sonra uygun uğrarım...

Yorum yap

Bana da uyar.. Mehmet abi beni de dalışa göndermiyorlar.. Bana da bu yüzden komplex geldi. :cry: Böyle giderse Lokar Team beni kovacak :? .Bi ara bilgisayar bulursak size foto yollamayı gösteririm.. Görüşürüz..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X