Duyuru

Gizle
No announcement yet.

antalyada dalıs arkadası

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• antalyada dalıs arkadası

:D slm ben ıspartada okuyorum ve bu hafta sonu antalyadaydım yat limanın oralarda dolastım dısarıdan mera güzel gb denizin dibindende bakmak istiyom :oops: bana yardımcı olun hafta sonları dalıs gerçeklestırelım

TAM OLARAK NERELERE BAKTIN VE ANT. TANIYORMUSUN

Yorum yap

slm hürkan form kuralları geregı profılden ımza bolumune isim soyad ve dogum tarıhı ekler ısen mutlu oluruz saygılar

Yorum yap

kardeşim bende aynı dertdeyim antalyalıyım ama cok bilmiyorum meraları biz çaltıcaga falan takılıyoz şuan izmirdeyim antalyaya dönünce tanışalım en azından saygılarımla raşit :)

Yorum yap

Arkadaşlar bu site bunun için var. Dernek Antalya şubemizin adres ve telefonlerı ilgili topikte mevcuttur.

Yorum yap

ben sadece gezmeye gitmiştim balıkçı arkadaşla tanıştım liman etrafıda güzel balık oldugunu söyledi ben ayvalıklıyım bu yaz vurdugum balıkları yollucam yakında 29ekimde ayvalıktayım yolunuz düserse beklerim. antalyadaki meraları bilmiyom ama bilenler yardımcı olur heralde

Yorum yap

slm

hürkan ısparta da süleyman demirel de mi okuyon hangi bölüm ben kamu 4 sdü .antalyada oturuyorum su sporları klubundeyim yolun düşerse uğra tanışalım

Yorum yap

Arkadaşlar;
                Ben de Antalyada yaşıyorum ve yeni başladım sayılır.Banada yardımcı olursanız camiaya ilgili birisinin kazandırılmasında yardımcı olacaksınız. Bekliyorum...
                [email protected]

Yorum yap

alperpinar Nickli Üyeden Alıntı
                  Arkadaşlar;
                  Ben de Antalyada yaşıyorum ve yeni başladım sayılır.Banada yardımcı olursanız camiaya ilgili birisinin kazandırılmasında yardımcı olacaksınız. Bekliyorum...
                  [email protected]
                  Merhaba Alper Bey,

şayet yeni başladı iseniz Antalya da Emrah Uysal var, her türlü konuda teknik-malzeme dahil yardımcı olur size, bende çok sık o taraflara uğruyorum , açıkcası zıpkın avcılığı konusunda pek bilgim yok, ama balık vuracak kadar az bilgi mevcut, yolum düşerse size her konuda bilgim dahilinde yardımcı olmak isterim, en azından Emrah ile görüşürseniz size çok detaylı bilgide verebilir, zaten sitede moderatör kendisi.,
                  Bu arada kendisinede selamlarımı da iletirseniz sevinirim, Rastgele

Yorum yap

Sedat arkadaşım teşekkür ederim ilgine.
                    İyi çalışmalar...

Yorum yap

alperpinar Nickli Üyeden Alıntı
                      Sedat arkadaşım teşekkür ederim ilgine.
                      İyi çalışmalar...

Yarın Antalyada olacağım, şu an bir kaç günlüğüne Ankaraya gelmiştim, burdan karadenize geçecektim ama deniz-hava karadenizde kötü dediler, o yüzden bugün Antalyaya geçeceğim, akşam 12 gibi antalyadayım, 3-5 gün kadarda ordayım,
                      Yarın isterseniz hafta sonu buluşalım., konya altı yada limanda üsteki bir bara devamlı olarak takılırım, gündüzleri ya bar-da ya da konya altında demleniyor olurum, 3-5 bira içer konuşur-sohbet ederiz., bana uyar., Antalya da belki 3-5 gün kalıp ordan Anamura geçeceğim., Rastgele

Yorum yap

Sedat abi görüşelim. Ben de dün Antalyadaydım ama bi süreliğine karadenize takılmam gerekli. Temmuzun ilk haftası o civarda olmaya tekrar başlarım :twisted:

Yorum yap

Sedat dört gözle bekliyorum. Onur adamım sende ayıp ediyorsun valla. Gel ama uğrama görüşürüz bir yerlerde.

Alper özelinede yazdım mutlaka beklerim.

Yorum yap

Emrah UYSAL. Nickli Üyeden Alıntı
                            Sedat dört gözle bekliyorum. Onur adamım sende ayıp ediyorsun valla. Gel ama uğrama görüşürüz bir yerlerde.

Alper özelinede yazdım mutlaka beklerim.
                            Emrah yanıma cep telefonunu almamışım , şu an yat limanına geçiyordum, senin mağazaya geçerken uğradım, ama kapalı idi(pazar 14:45-18 haz), yarın uğramaya çalışırım, ama saat veremiyorum dostum., sanırım akşama doğru 4-5 gibi uğramaya çalışırım,,

Onur Güner Nickli Üyeden Alıntı
                            Sedat abi görüşelim. Ben de dün Antalyadaydım ama bi süreliğine karadenize takılmam gerekli. Temmuzun ilk haftası o civarda olmaya tekrar başlarım :twisted:
                            Onur ara sıra sıra bu tarafa takılıyorum(antalya)., Bu arada bu karadeniz benim içimde uhte oldu., belki agustos gibi deniz o tarafta çok sakin oluyor diye bir arkadaş demişti, o tarafa bu sene mutlaka 1-2 gün lüğüne gideceğim, ara sıra karadeniz havasıda almak lazım., Bu arada askerliği de bitirmişsin., 2-3 gün önce emre dedi., Bu nasıl askerlik ben pek bir şey anlamadım., biz 2 sene kapuskaya talim etmiştik.,
                            Görüşürüz., 8) , Dalarız 8) , Demleniriz 8) ,önemli olan Sağlık-Sıhhat,
                            Rastgele

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X