Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ADANA-LOKAR TEAM

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ADANA-LOKAR TEAM

SELAM LOKAR TEAM BEN FORUMA YENİ KATILDIM.CEYHAN DA OTURMAKTAYIM.AMA SİZLERLE TANIşMAYI İSTERİM.EĞER SİZİN İÇİN DE UYGUNSA. :D

Selam.. Ben adanada oturuyorum.. ÇukurOva ünv. öğrencisiyim.. Kaç yıldır , nerelerde dalıyorsun ?

Yorum yap

Evett..İrtibat numaralarım aşağıdadır..
      iş 0 322 324 86 36
      ay plastik
      karşıyaka san.çar.31 sk no 45/2 yüreğir / adana

0 536 324 54 65

Yorum yap

Ceyhanın gururu Fazıl DOLUNAY var tanırmısın bilmem ama iyi avcıdır.
        Aamıza katılamanıza sevindim. Rastgele. Lokar TEAM da herkeze yer var...

Yorum yap

İlginize teşekkür ederim.Fazıl abiyi Ceyhan da nasıl bulurum?Ne iş yapıyor?Hakkında biraz daha bilgi olursa bulabilirim.Ayrıca hepinize tekrar teşekkürler.En kısa zamanda görüşürüz inşallah.

Yorum yap

Yasına baktıgımda soylemek ısterım Fazıl,Yanı abısı yok,bu arada merhaba....Fazıl su anda adanada beyaz gelıncık dızısının setınde calısıyor,ara sıra Ceyhan'a gıdıyor,sanırım yakında ısı bıtecek,telefon numaranı yazarsan kendısıne verebılırım,uygun oldugunda sanırım arar,kendıne ıyı bak ,tanısmak dılegıyle.....

Yorum yap

Uyarın için teşekkürler Serdar,kendisiyle tanışmak isterim ve tabii uygun bir zamanda sizlerle de ...
              Tlf no:05363337555
              EV tlf:0322 6132660

Yorum yap

Bak Fatih; sen daha yenisin, gençsin, güzelsin. Önünde daha çook uzun yıllar var. Okuyup büyük adam olacak, ve bizde ülkeyi sizlere emanet edeceğiz.
                Daha yolun başındayken tanışma o bahsettikleri Fazıl'la! Bir Onur, bir Serdar, bir Emre gibi o da balık vurur ama yanında senide vurur.
                Hazırlanırsınız denize girmek için, daha denize 180 metre uzaktan kurmaya başlar zıpkını. Farkında olmazsın sana doğru çevirdiğinin. O bir sanat adamıdır! Parmaklarının ucunda tırnak değil, duyguları vardır. Herşeyin heykelini yapar, video çeker, balık vurur, borç para verir! Eski bir Türk destanında derki, Ceyhan'ın dörtte biri bunlarınmış. Hatta öyle zenginlermiş ki halk arasında Serdarların servetine yakın bir güçleri varmış!
                Fazıl bir ekol, bir gerçekçilik, bir yaşam tarzıdır. Dert, hüzün, keder yer alamaz onun hayatında. Cd arşivleri yapar, sevdiği arkadaşlarına dağıtır ve akşam yatağında huzurla uyur...
                Bu arada hoş geldin Lokar Tim'e; ben Oğuz. Onur'un, Serdar'ın, Osiris Emre'nin müridlerinden...

Yorum yap

oğuz yapmışın gene yapacağını.. fatih şimdi fazılı kötü tanıyacak.. :lol: Fatih yumurtalıkta botaş mendireklerinde dalabiliyormusun..orda balık durumu nasıl. yasak olduğunu duymuştum bir bilgin var mı ?

Yorum yap

mrb Coşkun bey;uyarılarınızı dikkate alacağım ama yine de tanışalım ben kendimi korurum. :D .sizler gibi sıcak kanlı dost canlısı insanların arasında olmak gerçekten güzel. :D bu arada emre bey maalesf mendirekte dalmak yasak.ama adamın varsa dalarsın burası türkiye ve benim adamım yok.ben biraz daha toros tarafında yasak olmayan kayalık kıyı şeridinde dalıyorum.sürpriz avlar oluyor. :D

Yorum yap

hımm.. sürpriz avları bilirim.. çok güzel olurlar 8)

Yorum yap

Fatih hoşgeldin
                        Cengiz ?ENGÜL-1958
                        ?ZM?R-?STANBUL

Yorum yap

hoşbulduk cengiz bey?İzmirli misiniz?ben manisalıyım...

Yorum yap

Bu arada sayın lokar-teamciler.Fazıl kardeşle hala tanışma fırsatımız olmadı.Kendisi Ceyhan a gelince bir irtibat kursak...Belki bir dalış organizasyonuna katılabilirim.Hepinizle tanışırız.ok?Teşekkürler.

Yorum yap

fatih hoşgeldin

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X