Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ekimde sinavrit

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ekimde sinavrit

Merhaba sığ suda ve yanlız avlanıyorum. Antalya adrasan tarafında bol sinavrit ve iri sargoz olan mera biliyorum ancak su derin beni aşan bir olay ilgilenen arkadaşlar olursa ekim ayı için proğram yapabiliriz. işi bilen ustalarla tanışmak isterim.

derin derken kaç metre?

Yorum yap

Selamlar...
      İşi çok iyi bilmem ama Eylül sonu o tarafa gelicem kısmetse Ekim ortasına kadar kalırım. Antalyada avlanan arkadaşlarım var o tarafa gelmeyi düşünüyorduk bizde. Derinlik konusuna gelince. Derinliği sen söylüceksin bi fikrim yok...

Yorum yap

Tamderinlik ve mevkii tarif etmen mümkünmü Ekimde oralarda olacağım , yabancı sayılmam oraları iyi bilirim belki geldiğimde görüşürüz
        Selçuk Nasuho?lu

Yorum yap

15-25 metre olabilir, kıyı yapısı birden derinlesiyor ve burda sığ bir topuk (5-8m) var sinavritleri buradada görüyorum.

Yorum yap

Hocam sinarit lafını duydun mu hemen radar çalışıyo :) 50 metre olsa dalıcan yani bu balık için. hehe :D

Yorum yap

bobili Nickli Üyeden Alıntı
              15-25 metre olabilir, kıyı yapısı birden derinlesiyor ve burda sığ bir topuk (5-8m) var sinavritleri buradada görüyorum.
              Kısmetse 27 28 Eylülde görüşürüz...

Yorum yap

Ben size canlı şamandıra görevi yaparım

Yorum yap

banada uyar arkadaşlar tarih konusunu netleştirelim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X