Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Antalyalılar güzel bir organizeye ne dersiniz ???

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Antalyalılar güzel bir organizeye ne dersiniz ???

Antalyada Emrah,Mustafa abi ve Berkay ile güzel dalışlarımız oldu ama daha kalabalık bir gurupla dalış yapabiliriz. Hem tanışma hem de güzel vakit geçirebileceğimiz yaklaşık 10kmlik kayalık bir mera biliyorum. Herkeze yakın olması bakımından side alanya arasında uygun olucaktır.
    Mera çok sağlam. (Berkay iyi bilir :twisted: )
    Ya da sizin önericeğiniz geniş bir mera?
    Hem o bölgedeki sorunları ve çözüm olanaklarını da konuşmuş oluruz bilgi alışverişi vesaire.......
    Tarih olarak 18 Eylül pazar uygun olabilir.
    Ne dersiniz???

onur güzel bir olay olur ama izini denk getirebilirmiyim bilemiyorum....haberleşelim...

Yorum yap

organizasyon

selam onur organizasyona mümkün olursa bende katılmak isterim.
      özelime mesaj atarsan cep telf. unu veririm görüşürüz.
      merada derinlik kaç ve kaç metreler arasında değişiyor acaba?
      birde merkeze yakın mı yoksa sizin alanya tarafındamı?
      saat kaçta buluşuyorsunuz?

Yorum yap

Çok güzel olacağına eminim.Mümkün olsa atlayıp arabayla geleceğim.gönlüm sizinle,resimlerinizi bekliyorum.iyi avlar..

Yorum yap

onur şu işi bu hafta sonu yada hafta içine alamazmıyız....

Yorum yap

hay aklınla bin yaşa bende bu gün arkadaşla aynı şeyi konuşmuştum.ama konuşmadan öteye gitmemişti.ama sen gerekeni zaten benim yerime yapmışsın.aksilik çıkmassa benim ekip dört kişi .bir ayarlama yapıp yarın net bir cevap yazarım.
            birde onur Allah aşkına şu avatarındaki resmi kaldır artık.daha güzel bir resim koy

Yorum yap

Seve seve gelmek isterim plan netleşirse özelime mesaj at.(Detaylarıda bildirirsen sevinirim)
              Selçuk Nasuho?lu

Yorum yap

Arkadaşlar selam. Planda bi değişiklik olucak sanırım. Yarın Sinopa yarışmaya gidiyorum ordan gelincede büyük ihtimalle İzmir planım var. Bu zaman zarfına giriyor ayın 18 i biz bunu 24 eylül cumartesi ya da 25 eylül pazar yapabiliriz. Mera Alanyanın yaklaşık 30 km batısı. Deinlikler 10 m de başlayıp sonsuza kadar gider Genel av alanı 8 ile 16 m arası ve ya isteyene daha derini. Maksat tanışmak arkadaşlar. Yoksa Allaha şükür yicek balığımızı çıkartırız :twisted:
                Tarihte ayın 20 sinden sonra bana bütün günler uyacaktır. Sizde kara verebilirsiniz... Ben uyarım...

Yorum yap

Mustafa avantar konusunda haklısın :D 8)

Yorum yap

Arkadaşlar bu arada eğer bu organizeyi gerçekleştirirsek ki çok iyi olucak. Sizin önericeğiniz bir yerede gidebiliriz. Ben gelirim. Benim bahsettiğim mera inanılmaz geniş ucu bucağı yok. Kalabalık olma bakımından önerdim. Yoksa sizin önerdiğiniz bir merayada seve seve gelirim...

Yorum yap

onur ayın 25 den sonra olursa bana uyar...daha önce bu hafta için olur19-25 arası müsait değilim...gidersenizde planda değişiklik olmazsa her keze bol şanslar,bazı arkadaşları tanıyorum ama yeni arkadaşlarlada tanışmak isterdim...

Yorum yap

plan netleşsin dediğim gibi ben gelirim...
                        Selçuk Nasuho?lu

Yorum yap

25 DEN SONRASIDA UYGUN BİR TARİH...

Yorum yap

Mustafayla beraber gelecek 4 kisiden biriyim. Dedigin bölgenin 16 dan derin yerlerini görmedim. Çok merak ediyorum. Su aralar benim sinüsler iptal olmus durumda. Samandiraliktan baska birsey yapamiyorum :) Ama iyilesmesemde gelirim. (Herhangi bir isim çikmazsa) 25 inden sonra bir gün olursa Sümer abiylede tanismis oluruz. Benim önderim 25 inden sonra olmasi ama çogunlugada uyarim.
                            Cengiz ÖZÇEL?K - 1978
                            sigpic
                            " Dive4Life "
                            Cep: 0533 620 06 62

Yorum yap

25 inden sonra olması benim içinde daha iyi olur...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X