Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Adana ----->

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Adana ----->

selam,
    Forumun formati çok güzel olmuş(tam istediğim format).hayırlı olsun.
    Ben Adana'dan.Adım Emre İNAN..Adana'da oturanlar kendini burda belli ederse sevinirim :roll:
    saygılar..

ovgu

ozan forum cok guzel olmus..ayrica hizlanmis da..tebrikler.sikca misafir oluruz artik. :D

Yorum yap

çok teşekkür ederim . bu ay sonun da bayrak ve çıkartma bastırtacağım ve kargo ile her kese göndereceğim .. yada diyoruym ki her bolgede n bir kişiyew göndereyim o kişi den herkes alsın .. Varmı gönüllü arkadaşlar :)

Yorum yap

ozan abi antalya için gönüllü ben olurum hem arkadaşların böylelikle bölgelerinde bir araya gelip tanışmaları için iyi bir fırsat olur.

Yorum yap

Ozan Adanada ben dağıtıcı olabilirim.Bu gece dönüyorum Adanaya.Kısa bir av gezisiydi ama dönmem gerekli.Bu arada bi arkadaşımın çandarlıda yazlığı var ısrarla çağırıyor.Kendisi de yani başladı avcılığa.Ne dersin nasıl bir yer verimlimidir iş çıkar mı?

Yorum yap

Ozan merhaba.
            Ben haddim olmayarak İstanbul bölgesinin dağıtıcılığını yapabilirim.

Yorum yap

Fecimen çok cesursun nasıl başeder insan koca şehirle kaybolursun falan maazallah dikkat et. :D

Yorum yap

Fecimen destekliyorum arkadaşım seni. Hem bu vesileyle toplanmış oluruz bir...

Yorum yap

Bu tutku için kaybolmaya da değer, yorulmaya da. Yeter ki Ozan göndersin bayrakları.
                  Sizler için ateşlere attım kendimi, değerimi anlarsınız artık. :D :D

Yorum yap

yürü adamım arkandayız ama yakın takip edicem müsadenle istanbulu hiç bilmemde :?

Yorum yap

sevgili ozan

eylul sonundan sonra musait olacagim.ben de dagitabilirim.istersen dalis kluplerine de birakabilirim.
                      sen hazirlamayi yaptiktan sonra dagitimini da biz yapalim yani..
                      selamlarimla..

Yorum yap

D. Akdenizden birkaç kişi dağıtımı istiyor..Ben geç kalmışım. :lol: elime 1 tane geçmesini çok isterim.. Bu arada Mehmet Abi sizi Lokar TEAM olarak Adana'da nerde bulabiliriz.Bi adres verirseniz çok sevinirim..Çayınızı içmek isteriz doğrusu..Bayrakları da dağıtmış oluruz..
                        Saygılar..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X