Duyuru

Gizle
No announcement yet.

SiNARiTiN HiKAYESi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• SiNARiTiN HiKAYESi

SİNARİTİN HİKÂYESİ

Ben bir yalnız sinaritim,
    Onuru suda gördüm mü, kendimi kaybederim..

Serdar'ın dijitali,
    Fazıl'ın muhabbeti,
    Nerede Emre'nin elbisesi?
    Duydum ki binmişler forda,
    Kilometrede tam yüz bin lira,
    Bu kadar da yakar mı diye hiç sorma
    Adanadan 2 saat sonra burda!

Ben bir yalnız sinaritim,
    Onuru suda gördüm mü, kendimi kaybederim..

Dını dın dın dın.. Necati olum buna bi beste yap bir ara.
    (Onur'un 3 kiloluk sinariti hatırasına...)

Oğuzum hoşgeldin .şiir harika be İsim ve soyisim i profilden ekleyip kendini tanıtırsan arkadaşlarda daha yakından tanır seni...

Yorum yap

Ooo.. Aramıza hoşgeldin kertenkeleci..Ben kapkaççı 8) Noldu bukalemun ? :lol:

Yorum yap

Ne olcak girdi kanına hayvanın hain kel

Yorum yap

hönk! muhabbetten bişe anlamadım ya :) , şiir güzelmiş ;)

Yorum yap

Sekan Oğuz benim kanki. Ara sıra dalışa gelir buraya bikaç hafta içinde de tekrar gelir tanışırsın ve gülmekten karnın ağrır...

Yorum yap

Lan ne hızlı bir forummuş bu böyle lan? Yazıyı yazdım Akyarın uydu fotoğrafına bakıyordum Onurdan cevap gelmiş! İki dakika daha geçti anaaa! Cepten falan mı giriyorsunuz be yahu?
              Bu arada 16 sında yine geliyorum 5 milyona 5 kişi Karataaaaaş!!! : )))

Yorum yap

Bukalemun katilleri!!!
                Onur 1. sırada Oğuz 2. sırada.
                Yakalayan Onur, Öldüren Oğuz. En az öldüren kadar yakalayan da suçlu!!!

Yorum yap

Serkan olum vallahi kel bir kafatasına sahip olduğum için gülüyorlar. Sen gülme bari..

Yorum yap

Uydu fotolar internetteyse adresi alalıım oğuz.. bu arada, gel bu sefer .aşşak kapan yakalicaz :lol: :lol: bukalemun gibi bunu da karadeniz ormanlarına salma :D

Yorum yap

tepee Nickli Üyeden Alıntı
                      Bukalemun katilleri!!!
                      Onur 1. sırada Oğuz 2. sırada.
                      Yakalayan Onur, Öldüren Oğuz. En az öldüren kadar yakalayan da suçlu!!!
                      Ferhat abi Oğuz suçludur. Akdenizdeki hayvanı aldı gitti Rizenin yağmur ormanlarına bıraktı. Zavallı hayvancağız:D

Yorum yap

Abi sende kimsin be Ferhat Demirel, ne o saçlar öyle? Yıkılıyorum ya bi senin fotoğrafa bak bi benimkine.. Ektirecem şerefsizim böyle olmuyor..
                        Ha bu arada bukalemun yaşıyor be abicim, Rizeye yerleşti, orada bir aile kuracak..

Yorum yap

Oğuz boş ver benim kim olduğumu. Vatandaşın biri işte.
                          Bukalemun adına sıcak kumlardan serin sulara atlamak gibi bişey diyecem ama öyle bir şey de değil ki.
                          Bir Bahtsız Bedevi de bu gariban bukalemin oldu desene.

Yorum yap

onurum destan oldun yahu....bak şiirin bile var artık...ne mutlu sana...

Yorum yap

Yok be abi ne destanı. şansa bi sinarit aldım sadece bu. Bizim kel Oğuz biraz arızadır. Tanırsınız normal değil

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X