Duyuru

Gizle
No announcement yet.

-SOKAR- DURUMU RAPORU

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• -SOKAR- DURUMU RAPORU

arkadaşlar son dalışımda 19 mayıs günü levrek durumuna bakmama rağmen denizdeki hareketlenmeyi gördüm ve sizlerle antalyada dalan arkadaşlarla paylaşmak istedim...bir gününüzü sadece sokara ayırın inanın sağlam sokarlar var...neredeyse 250-300gr sokarlar cirit atıyor...ben dalışımı levrek üzerine yoğunlaştırdığım için fazla ilgilenmedim.yinede 3 parça sağlam sokar aldım...yanınızda yedek şiş ve eğe götürmeyi unutmayın...son bir duyuru arkadaşlar kuzular başlamış...ilk gördüğüm sürü 300-400gr civarı idi hatta içinde yarım kiloluklar vardı...ikinci gördüğüm sürü daha küçüktü ama fazla ürkektiler...eğer balıkçılardan kurtulan olursa bir-iki aya kadar sağlam büyüklüğe gelirler..tetikte olun...
    herkeze iyi dalışlar... :D 8)

sümer kardeş yeni mesalınız var a bakrmısın

Yorum yap

tolga yazıyı tam olarak okuyamadım..ama mesajdan bahsediyorsun galiba....

Yorum yap

süper yazmışım masalını :-)
        mesaj olacaktı neyse sonunda becerdim.bu bilgisayar işi bizim gibi yaşlılar için çok zor be kardeş

Yorum yap

canın sağolsun...önemli değil,banada biraz balık bırak oralarda,öbür ay nasip olursa bakacağız meralara... :D

Yorum yap

KUuzlardan bende isterimmmmmmmmm

Yorum yap

onurum onlar seni bekliyor merak etme...alanyaya gidemedim bu arada...izini ayarlıyamadım... :?

Yorum yap

Abi nasıl özledim oraları bilemezsin. Burnumda tütüyor sinarit çorbasının kokusu:D

Yorum yap

bu arada belim geçen hafta çok kötüydü ilaç dinlenme anca geçti buseferde grip oldum yarında kalkana gidiyorum,inşallah biraz düzelirimde kuzuların sessizliği ve sinarit çorbasını tadabilirim. :-)
                  hepinize iyi günler iyi dalışlar

Yorum yap

tolga önce sağlık biliyorsun..şakaya gelmez,kendini iyi hissetmezsen bence dalışı boşver,oraların manzarası ve sessizliği bile muhteşem...olta avı yap,sağlam sokar olur diye tahmin ediyorum oralarda...tatilin tadını çıkar...

Yorum yap

onurum,alanya senin çöplüğün,geldinmi ötmeye başlarsın,hiç bir yere kaçmıyor...sinaritlerde eminim seni bekliyorlardır... :D :D

Yorum yap

sümer kardeş bir hafta kaldım kalkanada partnerimin evi sağolsun iyi dinlendik ama pek balık yoktu herhalde ekimden sonra daha iyi olur.
                        sokar iskaroz vardı ama çok az ve küçüktü.ayrıca nezle olduğum için 10 metreye bile doğru dürüst inemedim,insemde balık yoktu malesef.

Yorum yap

şu an Sokar ların kıyılama zamanı. Hayvanlar yumurta dökmek için sürüler halinde geziyorlar. Agaşona toplu gelirler, ızgarası güzel olur...

Yorum yap

başar zaten sokarları tek olarak gezerken ben pek fazla göremedim,her zaman sürü halinde gezerler...dediğin gibi agaşona çok güzel cevap veriyorlar...ızgara ve tavasına diyecek yok tabiii....
                            tolga tekkrar geçmiş olsun...balık olmaması normal ,çünkü güneyi bitirdiler biliyorsun....tatilin iyi geçtiyse boş ver gerisini...

Yorum yap

Arkadaşlar önümüzdeki hafta marmaris tarafına geçicem. Bu balık oralarda da çok fazla yalnız zehirli bildiğim kadarı ile -vurduktan sonra balık hemen ölmüyor, balık ipindede epey kıvranıyor - kendinizi nasıl koruyorsunuz? Bilgilendirirseniz sevinirim.
                              YUSUF ÇAYIR-1973-

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X