Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Akyar koyu,Mersin

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Akyar koyu,Mersin

Mükemmel bir dalış mekanı.Görüş 15 m...

Selam Onur,
    resimler çok güzel görünüyor,
    peki balık durumu neydi, ben de yazın oralarda dalacağım da..

Yorum yap

Okan selam.Deniz ve ortamharika fakat biraz derin ocivar.Eğer 18 20 m yi göze alırsan sinaritiçin mükemmlebir mekançBen bikaç tane gördüm ama yaklaşmadılar.Onun dışında yazın akya olabilir o civarda...

Yorum yap

Tam bir cennet oralar..Pek balık olmasada o berrak su insanın içini açıyor :)

Yorum yap

slm
          gercekten asmıs bi yer ancak
          mlsf kıyı seridince balık bulmak imkansız
          Onurun da dedigi gibi ancak acıkta sinarit ve baracuda kesin var - sahidim
          yaklastırmak sinaritleri biraz zor gibi
          kuvvetle muhtemelen akya da olması lazım
          bide aklınızda olsun mesa akdeniz evlerini oraları deneyin
          evet biraz uzak ama inanın verimli meraları var

Yorum yap

sedat verdiğin bilgiler için çok teşekkürler...
            alanya gazipaşa anamur civarında da dalıyorum.oralar hakkındaki bilgilerini merak ettim bilmediğim yerler muhakkak vardır...

Yorum yap

dostum ya limonlu cayı dedin ya........
              n maceralar gecirdik orda gencligimizde
              cadır kur al zıpkını al oltanı varmı bole keyif ya
              ve inan hala balık yapar orası tek sorun mevsiminde
              oltacılar asla bos bırakmazlar orayı

Yorum yap

Sedat Abi verdiğin bilgiler için çok çok sağol.. Onur sana demiştim sol buruna gidelim diye :lol: Neyse bidahakine artık.. Bu arada Sedat Abi paşa türbesi açıklarındaki kayalık hakkında bilginiz var mı acaba..

Yorum yap

Sedat sağol bahsettiğin yerleri denicem...

Yorum yap

Selamlar, akdenizli ustalara saygılar, Bende nacizane bir mera ifade etmek istedim: Taşucu'dan sonra 4.koy, zaten mokamp var farkedersiniz Akçakıl koyu, girişteki kayalıkları takip edip burna doğru 250-mt giderseniz ve koyu kesecek şekilde kıyıya paralel yüzerseniz 100-120metrekare geişliğinde bir plato kaya var, kulağa bahsi geçmeye değmez gibi gelebilir ilk bakışta ama oluklu ve ufak tefek yuvalı, sanki vaha gibi bir saha, ufak yuvalarda karagöz bol ama asıl şaştığım yıllardır bu mevsimde bu kadar levreği bir arada görmemiştim, ha birde kum lagosu yogunluğu yaşanıyor arasıra (sadece görsel bir şölen olsun diye söyledim, bu nazik hayvanları avlayanı duyarsam 115lik şişle dürterim :) )

Yorum yap

selam bişe danışcam size bu paşa türpesinin orda zıpkınladalış serbestmi yasakmı şimdiden vereceginiz bilgiler için teşekkür ederim

Yorum yap

hemlock arkadaşıma aynen katılıyorum bahsettiği yere hafta sonları gidiyorum akyar koyundan bence cok daha iyi. akyar koyu derinlerine cok inmedıkce balık vurmanız cok zor (yok çünkü,suyun berraklıına diyecek yok ama)bu arada orası boğsak koyu -akçakıl mevkiii nato limanından sonraki ilk koy.koyun batı uc noktasında iri karagözler varve şu aralar levrek tarlası tavsiye ederim :P

Yorum yap

AKYAR DA HAYATİ HOCA HALA SUKUBA KURSU VERİYORMU

Yorum yap

AKYAR KOYUNDA HAYATİ HOCA HALA SUKUBA KURSU VERİYORMU

Yorum yap

onur abi bende yazları aydıncıkta evimiz var oarlarda dalıyorum sancak burnu diye tabir edilen bi bölge var orayı deneyin derim orasıda şahane bir yer kazasız belasız avlar dilerim ...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X