Duyuru

Gizle
No announcement yet.

27-04-2005 organizasyonu için çağrı(antalya)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 27-04-2005 organizasyonu için çağrı(antalya)

arkadaşlar antalyada haftaya çarşamba günü için boş olan varsa,hava durumu müsait olursa bir tanışma dalışı toplantısı yapalım...maksat tanışmak ve muhabbet olsun....araç durumu ve zaman sorunu olmayanlar benimle temasa geçsinler...05323476710....

3 kişi olduk,galiba antalyada kimsenin dalışa ayıracak zamanı yok

Yorum yap

Sümer biz herzaman varız sen yoksun kardeş. Biliyorsun bizlerin amacı muhabbet , muhabbet , muhabbet.
      Eğer hava iyi olursa yaparız güzel bir organizasyon. Ama bu havalar poyrazlasa bile 3 - 4 gün ister dibi oturtmaya.

Yorum yap

emrah maksat muhabbet olsun,buluruz bir yerler...haberleşelim...havanın kapalı olduğuna bakma,ben kontrol ediyorum deniz fazla bozmadı...geçen hafta 4 levrek aldım ama biliyorsun tek dalıyorum ve foto çekecek kimse yoktu...haftaya hava iyi olursa güzel birşeyler yapalım...

Yorum yap

Okey sümer sen denizden ve zamandan haber ver uyarsa dalıştayız.

Yorum yap

arkadaşlar deniz biraz bozdu gibi,çaylar bulanık akıyor ve meltem çok erken saatte başladığı için denizin tadı kaçtı...yatması için zaman gerekiyor,umarım haftaya kadar düzelir bizde hep beraber güzel bir gün geçiririz...

Yorum yap

Sümer abi selam.Ben şuan Adanadayım buralar berbat hafta sonu ve bikaç gün dersim yok oralara gelmeyi düşünüyorum son durum nedir görüş nasıl?
              Haber bekliyorum?_?_?

Yorum yap

onur selam her zaman bekleriz..denizin hemen kenarında çalıştığım için denizi takip etmem kolay oluyor...deniz ,geçen yağmurdan sonra derelerin ve çayların getirdiği çamurla berbat oldu...oysa geçen hafta çok güzel görüş vardı..bir kaç parça levrek alabildim...haftaya düzelirmi bilmiyorum...senin alanyaya geleceğin tarihlerde malesef ben çalışıyor olacağım...haftada sadece bir iznim oluyor...genelde çarşamba günleri...ama bakarsın birşeyler ayarlayabiliriz...

Yorum yap

sonuç olarak kötü yani gelmemin bi anlamı olmayacak...

Yorum yap

derin su çalışırsan belki görüş olabilir...+10m gibi....ama kıyılar güzel levrek yapmaya başladı..haberin olsun

Yorum yap

Abi gaza getirme beni yaaaaa levrek falan gelirim walla :D

Yorum yap

:( :( arkadaşlar belirtmek isterim,2 gündür kemer tarafına gidiyorum...antalya-kemer yolu yapım çalışması yüzünden topçam mevkiinden denize kaya ve toprak döküyor kamyonlar.deniz dün ölü dalga yaptı ve birde kamyonların denize döktüğü topraklar yüzünden bütün sahil berbat durumdaydı...denize girilecek gibi değil,belek civarlarıda aksu çayının getirmiş olduğu çamurlu su yüzünden berbat...manavgat-side-alanya taraflarını bilmiyorum,oralarda oturanlar varsa bir haber uçursunlar....deniz nasıl?grüş mesafesi varmı?haftaya yapacağımız organizasyon berbat oldu gibi...tüm arkadaşlara duyurulur... :( :(

Yorum yap

dün geceden başlayan poyraz hafif denizi yatırmış gibi,eğer bir- iki gün daha eserse çarşambaya hazır olun...

Yorum yap

Giderken fotoğraf makinasını almayı unutmayın. :)
                            "Totally Addicted To Bass"
                            Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

deniz düzeldi gibi,varmı gelen... :D

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X