Duyuru

Gizle
No announcement yet.

kktc'de yasayan var mı?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• kktc'de yasayan var mı?

slm

ben kıbrısta yasıyorum formda kıbrısta yasayan var mı?

(NAPAN BE GARDAş) :-) Bir zamanlar kıbrısta okuyordum ama bir gün mutlaka dönücem oralar çok seviyorum,öğrenci olarak yaşamak çok zor olduysada sanırım,oranın yerlisi olmak orada ikamet etmek(bilhassa araban,evin olması) daha çekici olacaktır.
    Bu arada sen nerede oturuyorsun tanışalım müsait bir zamanda 1 haftalığına gelmeyi düşünüyoruz uyarsa seninlede tanışır dalış yapabiliriz..
    Onur KÜÇÜKMEM??O?LU
    ?ZM?R

Yorum yap

onur bır sorun cıkmazsa bu scuba yı ogrenmek istiyorum kıbrısta cevren var mı???
      sureklı dalan ve egıtım veren cunku broveyı alıp bu ısı bırakmak ıstemıyorum...

Yorum yap

Bora Özel mesajına cevap yazdım...
        Onur KÜÇÜKMEM??O?LU
        ?ZM?R

Yorum yap

Bende Kıbrıs'ta okuyorum.Ekim'den itibaren oradayım...

Yorum yap

budweiser Nickli Üyeden Alıntı
            onur bır sorun cıkmazsa bu scuba yı ogrenmek istiyorum kıbrısta cevren var mı???
            sureklı dalan ve egıtım veren cunku broveyı alıp bu ısı bırakmak ıstemıyorum...
            Girne'deki SCUBA Cyprus ve Fred Dive Center gayet iyidir. Güzel yerlerde daldırırlar. Eğer nisan - ekim gibi ölü sezon aylarında başlarsanız ciddi indirimler alabilirsiniz bu aylarda Kıbrıs'ta deniz suyu ve hava sıcaklıkları da çok kötü sayılmaz. Bröve sonrası tekne turlarından ziyade bot dalışlarını tercih ederseniz gene ucuza gelecektir.
            İyi dalışlar.

Yorum yap

kktc'de scuba veya serbest dalıs yapan arkadaslar varsa tanısalım...

Yorum yap

kktc'de scuba veya serbest dalıs yapan arkadaslar varsa tanısalım...
                Ben ikisinide yapıyorum ama serbest dalışa daha çok önem verdim.Geldiğimde özelden mesaj atarım YDÜ Besyo okuyorum.Görüşmek üzere...

Yorum yap

bende ydu de okuyorum
                  işletmedeyım...

Yorum yap

bende ydu de okuyorum
                    işletmedeyım...
                    Ekimde görüşürüz inşallah...

Yorum yap

Ben Girne'de kalıyorum ancak 8 yıldır ankarada ögrenim gördügüm için 2.5 aydan fazla memlekette kalamıyorum.Bu sene doktora sınavını verisem seneye yaz-kış dalabilirim artık:)

Yorum yap

erulmo Nickli Üyeden Alıntı
                        Ben Girne'de kalıyorum ancak 8 yıldır ankarada ögrenim gördügüm için 2.5 aydan fazla memlekette kalamıyorum.Bu sene doktora sınavını verisem seneye yaz-kış dalabilirim artık:)
                        Son mesajımı attığımdan bu zamana 1 yıl geçmiş. Okul bitti bu sene. Keşke daha erken girseydiniz siteye :) Mustafa Yeşilada sağolsun çok yardımcı oldu bana. Dalışlarımı hep onunla yaptım, çok şey öğrendim. Kıbrıs'ın yeri bir başka bende...

Yorum yap

Bende kibris yerlisiyim. Near East Uni. Radyo-TV-Cinema bölümündeyim..

Yorum yap

Askerliğimi girne ordu evinde yedek subay olarak yaptım. Kıbrısı seviyorum :mrgreen: :mrgreen:

Yorum yap

Askerliğimi girne ordu evinde yedek subay olarak yaptım. Kıbrısı seviyorum geceleri başka güzel:mrgreen: :mrgreen:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X